Opublikowane 15.02.2016 / ostatnia aktualizacja 27.01.2017 /

Numer oferty 2350/3389/OMW Apartament wynajem Warszawa Powiśle

Opis

Crystal House poleca przepiękny apartament na wynajem w inwestycji „Apartamenty NA POWIŚLU”, o powierzchni 51 m2 zlokalizowany na 2 piętrze.

APARTAMENT WYNAJEM WARSZAWA CENTRUM

LOKALIZACJA

Budynek apartamentowy znajdujący się w kompleksie pięciu sześciopiętrowych budynków, otoczony trzema parkami na Warszawskim Powiślu przy ul. Kruczkowskiego w bardzo bliskiej odległości od Placu Trzech Krzyży. W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, kawiarnie i liczne ścieżki rowerowe. Teren osiedla jest zamknięty. Do dyspozycji mieszkańców jest wspólny ogród , całodobowa ochrona (monitoring, wideodomofony) oraz dostępność concierge.

STANDARD WYKOŃCZENIA – FIT OUT

Prezentowany apartament zlokalizowany jest na drugim piętrze w budynku sześciopiętrowym. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą oraz z łazienki z wanną i prysznicem. Kuchnia jest w pełni wyposażona w wysokiej jakości sprzęt Bosch oraz niezbędne przedmioty gospodarstwa domowego.
Apartament charakteryzuje się wysokiej klasy wyposażeniem, dużymi drewnianymi oknami o wysokim współczynniku dźwiękochłonności.
W apartamencie zastosowane zostały innowacyjne rozwiązania technologiczne- klimatyzacja działająca w oparciu o wodę lodową, grzejniki podłogowe oraz tzw. system BMS, umożliwiający sterowanie komfortem cieplnym.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Czynsz miesięczny najmu: 5 000 PLN
Kontrakt: 2-3 lata
Preferowany stabilny najemca: firmy zagraniczne, firmy sieciowe, ambasady
Pozostałe warunki zostaną omówione na spotkaniu.

Polecam i serdecznie zapraszam do prezentacji nieruchomości.

CRYSTAL HOUSE LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI
APARTAMENT WYNAJEM WARSZAWA
APARTAMENT WYNAJEM WARSZAWA POWIŚLE
MIESZKANIE WYNAJEM WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl