Opublikowane 23.06.2018 / ostatnia aktualizacja 21.01.2019 /

Apartamenty Cosmopolitan Twarda 4

Opis

Apartamenty Cosmopolitan

ul. Twarda 4, Śródmieście

Lokalizacja:

Apartamentowiec Cosmopolitan zlokalizowany został na ulicy Twardej 4 u zbiegu ulic Emilii Plater i Twardej w samym sercu Warszawy. Stanął tuż przy przepięknym, historycznym Placu Grzybowskim, nieopodal Parku Saskiego, najsłynniejszego parku w centrum miasta, z przepiękną zielenią, fontanną oraz licznymi alejami, prowadzącymi wprost na Rynek Starego Miasta jak i na Krakowskie Przedmieście. Jest to bardzo prestiżowa lokalizacja z dostępem do rozrywkowej części stolicy, która oferuje sąsiedztwo licznych restauracji, kawiarni, butików, jak również galerii handlowej Złote Tarasy. Twarda 4 to miejsce bogate również w obiekty dziedzictwa kulturowego – Pałac Kultury i Nauki, Teatr Wielki i Opera Narodowa tuż za rogiem, a słynne muzeum Zachęta jedynie  m od apartamentowca. Cosmopolitan Twarda 4 zlokalizowany został w doskonale skomunikowanym miejscu – nieopodal położone są stacje obu linii metra i główny dworzec kolejowy stolicy – Warszawa Centralna

Apartamentowiec:

Elegancki apartamentowiec Cosmopolitan zaprojektował Helmut Jahn – światowej sławy architekt. Wzniósł go na 160 m wysokości, liczy 44 piętra. Część mieszkalna apartamentowców zaczyna się od piętra 8, na poziomie 1-3 znajdują się lokale biurowe, parter przeznaczony został na sklepy oraz restauracje. Powierzchnie mieszkań w apartamentowcu posiadają powierzchnię od 54 m2 do 380 m2.

Wchodząc do Cosmopolitan, znajdziemy się w eleganckim, przestronnym, skąpanym w świetle lobby. Ekspresowe windy w kilka sekund dowożą właścicieli do apartamentów, a tych, którzy chcą się zrelaksować, na czwarte piętro, gdzie znajdują się strefa wypoczynku oraz obszerny taras z widokiem na cztery strony świata.

Strefa wypoczynku dostępna wyłącznie dla właścicieli apartamentów. Można tam znaleźć fitness club, pokój do masażu, saunę , jacuzzi oraz pomieszczenie klubowe. Znajduje się tu również zagospodarowany taras z widokiem na Plac Grzybowski.

Apartamenty:

Apartamenty wykończone w najwyższym standardzie , przy użyciu najwyższej jakości materiałów– deski dębowe  podłogowe, włoski marmur w łazienkach, meble kuchenne, najnowszej generacji sprzęt AGD, ceramikę i armaturę najlepszych światowych marek, wyposażoną garderobę i pralnię, wbudowane szafy, oświetlenie punktowe, rolety, klimatyzację. W każdym z mieszkań znajduje się oddzielne, wentylowane pomieszczenie wyposażone w pralkę i suszarkę firmy Miele. Wszystkie apartamenty wyposażone zostały w zaawansowany system zarządzania mieszkaniem HMS, który steruje m.in. klimatyzacją, oświetleniem, roletami i telewizją za pomocą keypadów oraz urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów. Całkowicie przeszklona elewacja pozwala podziwiać zachwycającą panoramę stolicy. Ogromne, otwierane okna maksymalnie doświetlają wnętrza oraz zapewniają dostęp świeżego powietrza.

 

Cosmopolitan Warszawa Twarda 4 to zaciszne, otoczone zielenią miejsce z wielkomiejskim klimatem na wyciągnięcie ręki!
To miejsce idealne dla Ciebie!

Zapraszamy do prezentacji apartamentów

 

CRYSTAL HOUSE
COSMOPOLITAN WARSZAWA
COSMOPOLITAN APARTAMENTY SPRZEDAŻ
COSMOPOLITAN APARTAMENTY
APARTAMENTY COSMOPOLITAN

 

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl