Opublikowane 09.11.2017 / ostatnia aktualizacja 16.10.2018 /

Apartamenty Ksawerów 11

Opis

Apartamenty Ksawerów 11

W budynku położonym przy ul. Ksawerów 11 znajduje się sześć przestronnych apartamentów, z których każdy posiada powyżej trzech metrów wysokości. Każdy apartament został w pełni zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Vis a Vis.

Każde mieszkanie posiada bezpośredni wjazd windą do apartamentu z kontrolą dostępu. Panoramiczne okna, które sterowane są elektrycznie dają naturalne źródło światła oraz łączą mieszkanie z zielonym otoczeniem. Okna każdego apartamentu wychodzą na park. Dodatkowo jest do dyspozycji przestronny balkon na poranną kawę w słoneczne przedpołudnie.

Wszystkie apartamenty posiadają cechy inteligentnego budynku, dzięki czemu poczujesz się nie tylko bezpiecznie, ale i wygodnie. Sam sterujesz klimatem, my gwarantujemy najlepszą jakość dostarczonego powietrza. Elektronicznie kierujesz również klimatyzacją i oświetleniem. W chłodne i mroźne dni proponujemy Ci ogrzewanie antyalergiczne. Jest to ogrzewanie podłogowe wodne, umiejscowione w całym mieszkaniu, które gwarantuje zdrowe i efektywne ocieplenie. Inteligentny system możesz rozbudować w dowolnej konfiguracji według potrzeb.

Bezpieczeństwo i wygodę wspomoże również recepcja i concierge, które są na każde Twoje wezwanie – pomogą zamówić taksówkę, zadbają o posprzątanie, pranie i prasowanie. Wszystko przygotowaliśmy do Twojej dyspozycji.

Budynek posiada 20 podziemnych miejsc garażowych, 24-godzinną ochronę oraz nieustanny monitoring.

CRYSTAL HOUSE

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA

LUKSUSOWE APARTAMENTY KSAWERÓW 11 SPRZEDAŻ

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl