Opublikowane 23.09.2016 /

Apartamenty Park Lane

Opis

Apartamenty Park Lane

Warszawa, ul. Podchorążych 83

 Pomażemy Państwu  na każdym etapie planowanej inwestycji!

Lokalizacja
============

Inwestycja jest położona w wyjątkowej i prestiżowej lokalizacji, tuż przy jednej z bram do Łazienek Królewskich w Warszawie. Ze wszystkich apartamentów roztacza się unikatowy widok na ścianę zieleni.

Budynek
=========

Wolnostojący, kameralny 7 piętrowy budynek oferuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne i techniczne, gwarantując absolutną prywatność. Na parterze rezydencji znajduje się powierzchnia usługowa przeznaczona na salon beauty&spa, a na wyższych kondygnacjach mieści się zaledwie 12 niepowtarzalnych apartamentów – wykończonych i wyposażonych w najwyższym standardzie.

Metraże
=========

 135 m2
170 m2
280 m2

Możliwość dodatkowych aranżacji na życzenie Klienta.

Wyposażenie
===========

Najnowszy sprzęt firmy Miele w kuchni; Duravit, Dornbracht i Kaldewei w łazienkach; garderoby z szafami, pralnia z pralką i suszarką; klimatyzacja i inteligentny system zarządzania apartamentem (HMS) to tylko część tego, co otrzymują mieszkańcy. Budynek posiada również garaż podziemny oraz całodobową recepcję i ochronę. Prywatna siłownia i sala klubowa.

Widok
=======

Z okien wszystkich apartamentów widok na tonący w zieleni Ogród Manierystyczny w Łazienkach Królewskich.

O inwestycji
===========

Apartamentowiec Park Lane to dziś najlepszy adres w Warszawie. Prestiżowe, kameralne miejsce. Mieszkania są w pełni wyposażone, można w nich zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu. Idealne miejsce dla ludzi niezależnych, którzy osiągnęli w życiu sukces, wciąż poszukujących, ale spełnionych. Mieszkańcy Park Lane są świadomi, że adres jest niczym najlepsza wizytówka. Cenią sobie spokój i chcą żyć slow.

Twórcą rezydencji jest firma Tacit Investment, lider na rynku nieruchomości premium w Polsce.

 

CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
LUKSUSOWE APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ WARSZAWA
LUKSUSOWE APARTAMENTY SPRZEDAŻ WARSZAWA

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl