Opublikowane 27.08.2014 /

KAZIMIERZOWSKA RESIDENCE

Opis

KAZIMIERZOWSKA RESIDENCE

ul. Kazimierzowska 43

Crystal House poleca!

Nowoczesny, dziesięciopiętrowy budynek apartamentowo-rezydencjalny zlokalizowany w samym sercu Starego Mokotowa.

W budynku znajduje się kilkadziesiąt apartamentów i mieszkań o wielkości do ponad 200 m kw.

Wszystkie apartamenty charakteryzują się funkcjonalnością i możliwością dostosowania aranżacji do indywidualnych potrzeb  klientów.

Reprezentowana tu architektura modernistycznej awangardy uchodzi za niedościgniony ideał solidnego i wygodnego budownictwa mieszkaniowego, w którym powstało kilkadziesiąt apartamentów i mieszkań o wielkości do ponad 200 m kw.

Niektóre z nich mają nieduże, prywatne oranżerie. Wszystkie apartamenty charakteryzują się funkcjonalnością i możliwością dostosowania aranżacji do indywidualnych upodobań klientów.

W części podziemnej budynku znajdują się garaże.

Dla zwiększenia komfortu mieszkańców Kazimierzowska Residence we wewnątrz budynku znalazła się fińska sauna, natomiast w parterze budynku powstały lokale usługowe.

Usytuowanie budynku pozwala na swobodną komunikację z całym miastem, ponieważ Mokotów jest łatwo dostępny przy pomocy komunikacji indywidualnej i zbiorowej.

Jednocześnie jest to okolica bogata w infrastrukturę handlowo – usługową; małe sklepiki i punkty usługowe, o które trudno w centrum stolicy, tutaj można znaleźć bez trudu w najbliższej okolicy domu.

W okolicy znajduje się zaciszny, skłaniający do zadumy Park Dreszera, a dla najmłodszych – ogródek Jordanowski przy Odyńca oraz teatr „Guliwer” przy ul. Różanej. W pobliżu znajduje się również kilka znanych szkół, między innymi liceum im. T. Reytana, prywatne liceum pod wezwaniem św. Augustyna i liceum im. M. Konopnickiej, a także trzy wyższe uczelnie: SGH, SGGW i prywatna WSHP im. R. Łazarskiego.

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl