Opublikowane 21.01.2018 / ostatnia aktualizacja 20.09.2018 /

Numer oferty 2606/3389/OMW Luksusowy apartament do wynajęcia Warszawa Solec

Opis

Crystal House poleca przepiękny apartament na wynajem w inwestycji „Solec Residence”, o powierzchni 96 m2 zlokalizowany na 5 piętrze.

APARTAMENT WYNAJEM WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

LOKALIZACJA
===============
Budynek apartamentowy znajdujący się w kompleksie trzech, połączonych ze sobą budynków, zlokalizowany został w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, na Powiślu. To miejsce to oaza ciszy i spokoju, mimo iż położone w centrum stolicy. Powiśle to unikalna część Warszawy z licznymi parkami i terenami rekreacyjnymi. Nieopodal znajduje się Biblioteka Uniwersytecka, Centrum Nauki Kopernik, Trakt Królewski jak również wiele restauracji, kawiarni oraz bulwary Wiślane. W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy i liczne ścieżki rowerowe. Do dyspozycji mieszkańców VIP Club – elegancka przestrzeń spotkań biznesowych i prywatnych, całodobowa ochrona (monitoring, wideodomofony) oraz dostępność concierge. W budynku znajduje się również strefa fitness, mini pole golfowe na dachu a także wewnętrzne patio połączone specjalnym przejściem z Wisłostradą.
Odległości: Lotnisko Okęcie – 14 km.

STANDARD WYKOŃCZENIA – FIT OUT
=================================

Prezentowany apartament, o bardzo wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany jest na piątym piętrze. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, gabinetu, dwóch łazienek ( jedna z wanną druga z kabiną prysznicową) oraz dwóch balkonów. Kuchnia jest w pełni wyposażona w wysokiej jakości przedmioty gospodarstwa domowego.

Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Polecam i serdecznie zapraszam do prezentacji nieruchomości.

CRYSTAL HOUSE LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI
APARTAMENT WYNAJEM WARSZAWA
LUKSUSOWY APARTAMENT WYNAJEM WARSZAWA POWIŚLE

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl