Opublikowane 23.01.2019 / ostatnia aktualizacja 08.04.2019 /

Numer oferty 2712/3389/OMW Luksusowy apartament wynajem Złota 44 na 51 piętrze wieżowca !

Opis

Prezentujemy Państwu jeden z najbardziej prestiżowych apartamentów w całej imponującej inwestycji ZŁOTA 44
Apartament posiada 237 m2 i znajduje się na przedostatnim – 51 piętrze inwestycji skąd niezaprzeczalnie rozprzestrzenia się fantastyczny widok na panoramę pięknego centrum stolicy !

LOKALIZACJA
============

Imponujący budynek apartamentowy zlokalizowany jest w samym sercu miasta Warszawy. W okolicy znajdują się m.in. takie miejsca jak Pałac Kultury, Filharmonia Narodowa, Muzeum Narodowe oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Ponadto w bliskim otoczeniu znajduje się wiele luksusowych sklepów, hoteli oraz restauracji.

STANDARD BUDYNKU I CZĘŚCI WSPÓLNYCH
======================================

Luksusowy apartamentowiec oferuje swoim mieszkańcom bardzo wysoki, niespotykany dotąd w Polsce komfort życia. Najwyższy budynek mieszkalny w Unii Europejskiej (192 m), posiada 52 piętra oraz mieści 287 luksusowych apartamentów. Przeszklony wieżowiec projektu międzynarodowej sławy architekta Daniela Libeskind’a pozwala podziwiać piękną panoramę miasta ze wszystkich pokoi. Na ósmym piętrze budynku Apartamentowego Złota 44 znajduje się wyjątkowa, licząca 1800 m2 strefa rekreacyjna do wyłącznego użytku mieszkańców oraz ich gości. Znajduje się tam duży basen (25 metrów), taras z jacuzzi, siłownia wraz z pełnym zapleczem spa, prywatne kino, symulator gry w golfa, salę konferencyjną oraz pokój przeznaczony do zabaw dla dzieci. Na parterze budynku piwniczka na wino, pomieści aż 10.000 butelek, rozbudowana jest o salę degustacyjną, która sprzyja spokojnemu delektowaniu się smakiem wina.

BUDYNEK NA TĄ CHWILĘ MA STATUS BARDZO KAMERALNEGO

STANDARD WYKOŃCZENIA
=========================

Apartament wykończony został w najwyższym standardzie PREMIUM, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Cała przestrzeń oferuje niezapomniany widok na tętniące życiem miasto.

ROZKŁAD APARTAMENTU
=======================

Przestronny Salon
Imponujący Hall
Aneks kuchenny
Master bedroom
Garderoba
Pokój kąpielowy z wanną
Gabinet
Łazienka z prysznicem
Wc
Pralnia

Do apartamentu przynależą 2 miejsca w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska 🙂

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE APARTAMENTU

CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
LUKSUSOWE APARTAMENTY ZŁOTA 44
LUKSUSOWY APARTAMENT WYNAJEM ZŁOTA 44

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl