Published 21.03.2018 / last update 12.10.2018 /

Offer number 2837/3389/OMS Luxury Apartment for sale Warsaw Bemowo “Osiedle Leśne”

Description

Modern apartment for sale Warsaw Bemowo

Agencja nieruchomości Crystal House prezentuje luksusowy apartament o powierzchni 136 m2, znajdujący się w najbardziej zielonej części warszawskiego Bemowa, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego, XIX wiecznego Fortu Bema.

LOKALIZACJA
============

„Osiedle Leśne” to doskonała architektura wkomponowana w pobliskie, parkowe otoczenie pomiędzy ulicami Księcia Bolesława, Widawską i Obrońców Tobruku. Całość tworzy niespotykany w warunkach miejskich kompleks, w którym nowoczesność łączy się z klasyką, a historyczność i sąsiedztwo zabytków tworzą wyjątkową aurę tego miejsca.

STANDARD BUDYNKU I CZĘSCI WSPÓLNYCH
=====================================

Subtelna architektura osiedla, z charakterystyczną czerwoną cegłą, niski typ zabudowy oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe przydają Osiedlu Leśnemu wyjątkowości. Budynki otaczają wewnętrzne patio, tworzące częściowo zamkniętą przestrzeń, stwarzające dodatkową okazję do spędzania wolnego czasu wśród zieleni, bez konieczności oddalania się od domu.
Otoczenie Osiedla Leśnego to zielone tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz pełna infrastruktura miejska w postaci przedszkoli, szkół, basenu, centrum handlowego wraz z kinowym multipleksem. To także bliskość centrum miasta.

STANDARD WYKOŃCZENIA
=======================

Piękny Apartament o powierzchni 136 m2 w stylu „American Apartment” wykończony w najwyższym standardzie z użyciem najlepszych materiałów takich jak marmur, granit, dąb. Apartament znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z widokiem na park, wysokość Apartamentu to 280cm. Meble zostały wykonane na zmówienie z litego drewna, ceramika to Vileroy&Boch, kryształ. Ogrzewanie apartamentu podłogowe, kanałowe – sterowanie automatyczne Siemens. W obu łazienkach ogrzewanie podłogowe wodne także pod wanną. Apartament posiada oddzielne strefy – dzienną i sypialnianą. PrzestroNny salon z aneksem kuchennym(wyspa w kuchni 280x110cm z granitu w jednym kawałku), dwie oddzielne lodówki Liebherr, oświetlenie w podwieszanym suficie ledowe, grzejniki kanałowe, instalacja do klimatyzacji oraz PEŁNE kino domowe z ekranem o przekątnej 3,5m, projektorem full HD 3D. Z salonu jest wyjście na taras od strony parku, duża łazienka z okrągłą wanną i podwójną umywalką. WC z natryskiem, oraz zabudowaną suszarką, pralką, bieliźniarką i szafami. Cała powierzchnia podłogi pokryta jasnym dębem. W hallu wejściowym podłoga wykończona z marmuru Perlato-Olimpo.

ROZKŁAD APARTAMENTU
===================

Salon z aneksem kuchennym – 53 m2
Pokój z dodatkowym wyjściem na balkon – 16 m2
Pokój z garderobą – 16 m2
Sypialnia – 12 m2
Hall – 20 m2
Łazienka – 9 m2
WC – 9 m2
Taras – 15 m2
Balkon – 10 m2

Do apartamentu przynależą dwa miejsca postojowe w hali garażowej pod budynkiem na poziomie -2 dodatkowo płatne 70.000 zł (bezpośrednio przy windzie). W cenie mieszkania jest komórka lokatorska.

Apartament będzie sprzedany z pełnym wyposażeniem

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE APARTAMENTU

CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
LUKSUSOWE APARTAMENTY SPRZEDAŻ WARSZAWA

Map

We invite you to fill out the contact form

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl