Opublikowane 29.07.2014 / ostatnia aktualizacja 16.09.2014 /

Narbutta Residence

Opis

Narbutta Residence

Warszawa- Mokotów

Apartamentowiec – 130 mieszkań i 10 lokali usługowych.

Luksusowy budynek mieszkalny położony w prestiżowej lokalizacji Warszawy, na Starym Mokotowie. Wysoki standard, zielone patio dla mieszkańców, reprezentacyjne wejście z recepcją i całodobową ochroną, bliskość parku Pole Mokotowskie oraz doskonała komunikacja z centrum miasta czynią z Rezydencji niepowtarzalne i bezpieczne miejsce.

Projekt stanowi zwarty, kwartałowy budynek mieszkalny z usługami w parterze od strony ulicy Łowickiej i Narbutta oraz basenem i fitness klubem. Budynek nawiązuje do eleganckiej, międzywojennej zabudowy Starego Mokotowa dzięki wprowadzeniu podłużnej osi kwartału, podkreśleniu wejścia głównego od ulicy Narbutta. Dzięki temu całość budynku harmonijnie komponuje się z przestrzenią i atmosferą dzielnicy.

Budynek będzie posiadał zróżnicowane przestrzenie:

– przestrzeń publiczną, ogólnodostępną w parterach handlowo – usługowych

– przestrzeń półprywatną (dziedziniec – ogród na poziomie +1) dostępną dla mieszkańców kwartału z klatek schodowych i ogródków przydomowych oraz schodami i przeszkloną windą z ul. Narbutta

– przestrzenie prywatne dostępne z mieszkań (ogródki przydomowe na dziedzińcu i przy mieszkaniach na parterze od strony zachodniej.)

Niezaprzeczalnym atutem osiedla jest bliskość Centrum oraz wielu parków, m.in. Pola Mokotowskiego. W lokalizacji znajdziemy liczne przedszkola oraz szkoły, Basen Warszawianka, fitness, restauracje, kawiarnie oraz świetnie rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną.

Rezydencja Narbutta to miejsce idealne dla ludzi którzy szukają spokoju tuż przy centrum miasta!

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl