Opublikowane 16.09.2014 / ostatnia aktualizacja 10.10.2018 /

REZYDENCJA FOKSAL

Opis

Luksusowy Apartamentowiec

Rezydencja Foksal

Rezydencja Foksal – to unikalny budynek zlokalizowany w sercu Warszawy, ukryty w jednej z najbardziej prestiżowych części stolicy – Śródmieściu zapewniającej zarówno bliskość wszystkich usług, jak i odseparowanie od zgiełku miasta.Budynek wzniesiony został w jak najwyższym standardzie zapewniającym komfort, poczucie wyjątkowości  i dyskrecję. Do dyspozycji mieszkańców są salon spa, basen, kort do squasha, konsjerż.
Do wykończenia elementów znajdujących się w Rezydencji wykorzystano marmur, trawertyn, onyks oraz różne rodzaju drewna egzotycznego.
W  holu znajdują się marmurowe  posadzki z granitowymi zdobieniami.  Ściany wyłożone są lustrami i marmurem. W „Rezydencji Foksal” znajdują się również specjalnie zaprojektowane drewniane skrzynki na listy, z szybami .
W szerokim holu umieszczono recepcję , windy  z lustrami, wygodne kanapy dla odpoczynku oraz wolietę dla ptaków. Budynek łączy ze sobą tradycję z nowoczesnością. Wszystkie mieszkania i apartamenty są inteligentne. Właściciele obiektów mogą, znajdując się poza Rezydencją, ustawiać temperaturę w poszczególnych pokojach, czy włączyć lub wyłączyć światło.”Rezydencja Foksal” posiada dwa osobne wejścia. Z jednego z nich mogą korzystać mieszkańcy budynku, z drugiego zaś pracownicy biur zlokalizowanych w obiekcie. Centralne wejście do budynku znajduje się przy ulicy Kopernika. Drugie wejście, dla mieszkańców, znajduje się od strony Przybosia.

Jedyne 3 min do najbardziej atrakcyjnej ulicy Warszawy jaką jest Nowy Świat, gwarantuje dużo atrakcji, wyśmienite restauracje i kawiarnie , a mimo tej bliskości apartamentowiec  jest idealnie odseparowany od zgiełku -wokół panuje cisza i harmonia.

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT

POLECA

CRYSTAL HOUSE S.A
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
LUKSUSOWE APARTAMENTY SPRZEDAŻ WARSZAWA
APARTAMENTY SPRZEDAŻ WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl