Opublikowane 15.05.2018 / ostatnia aktualizacja 25.05.2019 /

Numer oferty 2646/3389/OMW Warszawa, Bobrowiecka

Opis

Agencja nieruchomości Crystal House prezentuje przestronny i elegancki apartament z tarasem zlokalizowany na dolnym Mokotowie o pow. 160 m2, usytuowany na ostatnim, 8 piętrze.

LOKALIZACJA
============

Nowoczesny budynek został zlokalizowany na Dolnym Mokotowie. Bezpieczeństwo mieszkańców oraz ich mienia zapewnia całodobowa ochrona. Usytuowanie budynku pozwala na swobodną komunikację z całym miastem. Dojazd do centrum zajmuje około 12 minut, podobnie na lotnisko Chopina. W okolicy znajduje się wiele terenów zielonych, w tym park Królikarnia oraz centra handlowe: Panorama oraz Sadyba Best Mall. Lokalizacja nieruchomości jest niewątpliwie idealnym miejscem na spacery i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

STANDARD WYKOŃCZENIA – FIT OUT
================================

Mieszkanie jest wygodnie i komfortowo rozplanowane z podziałem na część dzienną i część nocną. Przestronny salon z tarasem, połączony z kuchnią i aneksem jadalnianym. Nowoczesna kuchnia wyposażona została w sprzęt AGD firmy Miele, w zabudowie meblowej. W części nocnej jest sypialnia typu master z dużą łazienką. Oprócz tego w mieszkaniu znajduje się część wydzielona do pracy, osobna łazienka, pralnia oraz garderoby. Apartament jest wykończony materiałami najwyższej jakości. Najnowocześniejsze rozwiązania systemów: audio, air condition, elektryki i TV.

Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Polecam i serdecznie zapraszam do prezentacji nieruchomości!

CRYSTAL HOUSE
LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA SPRZEDAŻ
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl