Opublikowane 01.04.2019 / ostatnia aktualizacja 01.04.2019 /

Numer oferty 2730/3389/OMW Warszawa, Karola Chodkiewicza

Opis

Agencja nieruchomości Crystal House prezentuje niepowtarzalny apartament na wynajem o powierzchni 92 m2 zlokalizowany na 4 piętrze

APARTAMENT WYNAJEM CENTRUM MOKOTOWA

LOKALIZACJA:

Wyjątkowa lokalizacja i doskonała architektura to atuty osiedla ” Eko Park”. Apartament położony w zielonej części Mokotowa, bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta – stacja metra, przystanki autobusowe i tramwajowe. W pobliżu inwestycji znajduje się wiele restauracji, liczne kawiarnie, międzynarodowe przedszkola, spa oraz kliniki urody. Bezpośrednie sąsiedztwo parku Pole Mokotowskie sprawia, że inwestycja przygotowana została z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort życia w mieście w otoczeniu naturalnej zieleni i jednocześnie z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury handlowej, usługowej i edukacyjnej. Osiedle zamknięte, strzeżone i monitorowane.

STANDARD WYKOŃCZENIA – FIT OUT:

Prezentowany apartament o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany jest na 4 piętrze. Składa się z salonu, z którego rozpościera się piękny widok na drzewa z wyjściem na taras, kuchni, dwóch łazienek, garderoby oraz 3 sypialni. Z salonu i małej sypialni okna wychodzą na południe, w pomieszczeniach tych znajduje się klimatyzacja a z pozostałych sypialni okna mają ekspozycję północną. Apartament został wyposażony w wysokiej klasy sprzęty AGD oraz urządzenia. Kuchnia jest w pełni wyposażona w niezbędne przedmioty gospodarstwa domowego.

Salon: 24 m2
Taras: 9,4 m2
Kuchnia: 8 m2
Sypialni:13,2 m2
Sypialnia: 12,6 m2
Sypialnia: 8,3 m2
Garderoba: 3,2 m2
Hall: 11,3 m2
Łazienka: 6,2 m2
Łazienka: 2,8 m2

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Czynsz miesięczny najmu: 7 500 PLN
Preferowany stabilny najemca
Pozostałe warunki zostaną omówione na spotkaniu

Polecam i serdecznie zapraszam do prezentacji nieruchomości.

CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
APARTAMENTY DO WYNAJĘCIA WARSZAWA
APARTAMENTY WYNAJEM WARSZAWA
MIESZKANIA WYNAJEM WARSZAWA

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl