Opublikowane 27.03.2019 / ostatnia aktualizacja 10.04.2019 /

Numer oferty 2728/3389/OMW Warszawa, Leszczyńska

Opis

Crystal House S.A. poleca 4 pokojowy luksusowy apartament położony na drugim piętrze w prestiżowej osiedlu Menolly na warszawskim Powiślu.

APARTAMENT WYNAJEM WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE/ POWIŚLE

LOKALIZACJA
====================

Budynek apartamentowy zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, na Powiślu. Oaza spokoju, mimo iż położony w centrum stolicy. Powiśle to unikalna część Warszawy z licznymi parkami i terenami rekreacyjnymi. Nieopodal znajduje się Biblioteka Uniwersytecka, Centrum Nauki Kopernik, Trakt Królewski jak również wiele restauracji, kawiarni oraz bulwary Wiślane. W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy i liczne ścieżki rowerowe. W niedalekiej odległości Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat. Bardzo dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobus, metro, kolej WKD).
Odległości: Lotnisko Okęcie – 14 km.

STANDARD WYKOŃCZENIA – FIT OUT
========================================

Prezentowany apartament o powierzchni 80 m2 został zaprojektowany przez architekta i wykończony oraz umeblowany w bardzo wysokim standardzie. Składa się z: hallu z wbudowaną szafą, reprezentacyjnego salonu połączonego z jadalnią i częściowo z kuchnią (w pełni wyposażona), 2 sypialni, 1 gabinetu, łazienki i toalety gościnnej. Atutem jest również loggia/balkon wychodząca na ciche patio.

Do mieszkania przynależy 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Polecam i serdecznie zapraszam do prezentacji nieruchomości.

CRYSTAL HOUSE LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI
APARTAMENT WYNAJEM WARSZAWA
LUKSUSOWY APARTAMENT WYNAJEM WARSZAWA POWIŚLE

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl