Opublikowane 05.09.2018 / ostatnia aktualizacja 18.09.2018 /

Numer oferty 2675/3389/OMW Klimatyczne mieszkanie, Stary Żoliborz

Opis

Crystal House prezentuje mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane na Starym Żoliborzu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego.

LOKALIZACJA:
=====================

Rekomendowane mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Jest to doskonała lokalizacja w urokliwej, zielonej części Starego Żoliborza. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wyłącznie wille oraz budynki o niskiej zabudowie. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest stacja metra „Plac Wilsona” znajdująca się w bardzo bliskiej odległości oraz inne środki transportu miejskiego.

STANDARD WYKOŃCZENIA – FIT OUT
================================

Prezentowane mieszkanie znajduje się na drugim piętrze o łącznej powierzchni 34 m2. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia się. W salonie znajduje się sofa, komoda, telewizor, szafa. W sypialni jest łóżko i toaletka. Kuchnia została wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego: lodówka, zmywarka, piekarnik, stolik. Wszystkie okna wychodzą na wschód oraz zieloną ulicę Wyspiańskiego.

Czynsz miesięczny najmu: 2 900 PLN

Polecam i serdecznie zapraszam do prezentacji nieruchomości.

CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
APARTAMENTY DO WYNAJĘCIA WARSZAWA
APARTAMENTY WYNAJEM WARSZAWA
MIESZKANIA WYNAJEM WARSZAWA
LUKSUSOWE APARTAMENTY WARSZAWA

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl