Opublikowane 26.09.2017 / ostatnia aktualizacja 27.09.2017 /

Numer oferty 2555/3389/OMW Warszawa

Opis

Agencja nieruchomości Crystal House prezentuje mieszkanie zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy na pograniczu Woli oraz Śródmieścia. Nowoczesny apartamentowiec znajduje się w okolicach ronda Daszyńskiego, ulokowany w małych uliczkach co zapewnia ciszę i spokój od wielkomiejskiego zgiełku.

WOLA WARSZAWA WYNAJEM
LUKSUSOWE APARTAMENTY WYNAJEM WOLA ŚRÓDMIEŚCIE

LOKALIZACJA
========
Crystal House prezentuje nowy apartament do wynajęcia w przewspaniałej lokalizacji na pograniczu Woli oraz Śródmieścia. Budynek znajduje się w świetnej lokalizacji w odległości 2-3 minut pieszo do stacji II linii metra – Rondo Daszyńskiego (150 m), sklepy (m.in. Lidl), punkty usługowe (pralnia w budynku), włoska restauracja Boccone i Sushi Bar (50m), teatr na Woli (100 m). W pobliżu znajduje się nowoczesne centrum biznesowe Warsaw Spire, Hotel Hilton ze wspaniałą siłownią Holmes Place.

STANDARD BUDYNKU I CZĘŚCI WSPÓLNYCH
============================
Budynek wybudowany w roku 2016. Wspaniałe, kameralne osiedle w bardzo cichej okolicy. W budynku winda, zapewniająca wygodne przemieszczanie pomiędzy garażem podziemnym, a lokalem. Obiekt chroniony.

STANDARD WYKOŃCZENIA
=================
Apartament w pełni nowy, nie użytkowany, wykończony pod klucz. Przestronne jasne wnętrza o powierzchni 38m2 dzielą się na część dzienną: salon połączony z kuchnią oraz nocną czyli sypialnię wraz z łazienką. Aneks kuchenny w pełni wyposażony w sprzęd AGD. Wysokie okna, taras i przytulna sypialni to zdecydowanie atuty wyróżniające ten apartament. Dodatkowo garaż płatny 300zł

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI
CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
LUKSUSOWE APARTAMENTY WYNAJEM WARSZAWA

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl