Opublikowane 22.06.2018 / ostatnia aktualizacja 22.06.2018 /

Złota 44 Apartamenty

Opis

ZŁOTA 44 APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ

LOKALIZACJA
==========================
Imponujący budynek apartamentowy zlokalizowany jest w samym sercu miasta Warszawy, przy ul. Złotej 44. W okolicy znajdują się m.in. takie miejsca jak Pałac Kultury, Filharmonia Narodowa, Muzeum Narodowe oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Ponadto w bliskim otoczeniu znajduje się wiele luksusowych sklepów, hoteli oraz restauracji.

STANDARD BUDYNKU I CZĘŚCI WSPÓLNYCH
====================================
Luksusowy apartamentowiec oferuje swoim mieszkańcom bardzo wysoki, niespotykany dotąd w Polsce komfort życia. Najwyższy budynek mieszkalny w Unii Europejskiej (192 m), posiada 52 piętra oraz mieści 287 luksusowych apartamentów. Przeszklony wieżowiec projektu międzynarodowej sławy architekta Daniela Libeskind’a pozwala podziwiać piękną panoramę miasta ze wszystkich pokoi.
Na ósmym piętrze budynku Apartamentowego Złota 44 znajduje się wyjątkowa, licząca 1800 m2 strefa rekreacyjna do wyłącznego użytku mieszkańców oraz ich gości. Znajduje się tam duży basen(25 metrów), taras z jacuzzi, siłownia wraz z pełnym zapleczem spa, prywatne kino, symulator gry w golfa, salę konferencyjną oraz pokój przeznaczony do zabaw dla dzieci. Na parterze budynku piwniczka na wino, pomieści aż 10.000 butelek, rozbudowana jest o salę degustacyjną, która sprzyja spokojnemu delektowaniu się smakiem wina.

Zapraszamy

CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
LUKSUSOWE APARTAMENTY W CENTRUM WARSZAWY

 

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl