Opublikowane 12.05.2017 / ostatnia aktualizacja 29.03.2018 /

Numer oferty 745/3389/OLS Lokal usługowy sprzedaż Warszawa Mokotów

Opis

Agencja nieruchomości Crystal House prezentuje lokal usługowy na terenie prestiżowego osiedla w doskonałej lokalizacji Mokotowa!

Lokal usługowy o pow. 79 m2

0% prowizji od kupującego!

Oferujemy pomoc na każdym etapie planowanej inwestycji!

Nowoczesna, lekka architektura doskonale wkomponowana w otaczającą osiedle, pełną zieleni, okolicę. Na 5 budynkowym osiedlu mieszkańcy mieli do wyboru pełen wachlarz najbardziej poszukiwanych metraży, poczynając od niewielkich 34 m. kw. kawalerek, poprzez dwupokojowe mieszkania o metrażach od 46 m. kw. do 58 m. kw., trzypokojowe mieszkania w metrażach od 69 do 80 m. kw., kończąc na ciekawych, czteropokojowych apartamentach o metrażu 125 m. kw. Do każdego z lokali zaprojektowano funkcjonalny taras lub balkon o powierzchni nie mniejszej niż 5 m. kw., zaś maksymalna wielkość tarasu towarzyszącemu mieszkaniu to 39 m. kw.

Istotną zaletą lokalizacji tej inwestycji jest fakt, iż zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania terenu, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla dopuszczalna jest jedynie zabudowa wielorodzinna z funkcjami usługowymi o wysokości nie przekraczającej pięciu kondygnacji. Ciekawym elementem planu jest także skwer miejski, którego centralnym elementem będzie efektowna fontanna.

CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
LOKALE USŁUGOWE SPRZEDAŻ WARSZAWA
LOKAL USŁUGOWY SPRZEDAŻ WARSZAWA MOKOTÓW

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl