Historia firmy

Agencja nieruchomości CRYSTAL HOUSE S.A.  działa na rynku lokalnym – warszawskim – od 2007 roku.

 
Crystal House S.A. to prestiżowe i skuteczne Biuro Nieruchomości, świadczące usługi w zakresie obrotu nieruchomościami w segmencie PREMIUM. W swojej ofercie posiadamy ekskluzywne apartamenty, rezydencje, biura, lokale z najemcami, grunty inwestycyjne oraz zagraniczne wille na Lazurowym Wybrzeżu, Costa Del Sol oraz Toskanii.

Wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, licencjonowanych pośredników i ich asystentów zapewnia fachową, kompleksową i rzeczową obsługę realizowanych transakcji.

 

Założyciel firmy, Pan Dariusz Przewocki:

Rynkiem nieruchomości dóbr luksusowych zajmuję się już od kilku lat. Od samego początku swojej działalności w tej branży zajmowałem się drogimi i luksusowymi apartamentami oraz rezydencjami. Moim niezaprzeczalnym atutem w dziedzinie obrotu nieruchomości była częsta i owocna współpraca z obcokrajowcami.

Ponadto w tym czasie zajmowałem się również analizą rynku pierwotnego tj. analizą wszystkich rezydencji warszawskich oraz segmentów niższych – w zabudowie wielorodzinnej.

Podsumowując: kilkuletnie doświadczenie w branży nieruchomości – w segmencie PREMIUM, liczne kontakty wśród inwestorów, oraz predyspozycje osobowościowe pozwoliły na zbudowanie silnej, profesjonalnej Agencji Nieruchomości CRYSTAL HOUSE S.A., działającej właśnie w takim segmencie PREMIUM na rynku lokalnym warszawskim.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

podpis Historia firmy

Dariusz Przewocki

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl