Opublikowane 26.08.2014 / ostatnia aktualizacja 14.10.2014 /

Numer oferty 854/3389/ODS Dom w Hiszpanii, Costa Blanca

Opis

Dom w Hiszpanii, Costa Blanca

BENIJÓFAR

LOKALIZACJA I OTOCZENIE:

Benijófar III to zamknięty kompleks mieszkaniowy zapewniający poczucie bezpieczeństwo, którego położenie w pobliżu centrum miasteczka umożliwia korzystanie ze wszystkich, dostępnych tam atrakcji.
Benijófar jest piękną osadą zlokalizowaną między plażami a ogrodami południowego Alicante, gdzie dostęp do usług medycznych, bankowych, wielu sklepów, szkół i restauracji pozwoli spełnić wszystkie swoje potrzeby i oczekiwania. Doskonałym miejscem do wypoczynku będzie także zaplanowany, przebiegający przez całą osadę park.

Benijófar III to wspaniała oferta ekskluzywnych domów jednorodzinnych zlokalizowanych w sercu miasteczka Benijófar w regionie Alicante, w odległości zaledwie kilku minut od plaży w Guardamar.

STANDARD WYKOŃCZENIA:

Domy wykończone zostały w nowoczesnym i zarazem praktycznym stylu przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Wszystkie pomieszczenia są przestronne, dzięki czemu każdy członek rodziny znajdzie tu własne miejsce. Ponadto z okien rozciąga się wspaniały widok na miejski park oraz okoliczną dolinę.
Istnieje także możliwość wyodrębnienia osobnego mieszkania na najniższym piętrze każdego domu.

ROZKŁAD:

Model B:
– sypialnie: 2
– łazienki: 1
– wc: 1
– powierzchnia zabudowana : 231 m2
– powierzchnia użytkowa: 71,9 m2
– powierzchnia zakryta taras: 47,4 m2
– powierzchnia garażu : 69,5 m2
– powierzchnia patio: 6,5 m2

 

CRYSTAL HOUSE
LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI WAKACYJNE

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego