Opublikowane 12.03.2018 / ostatnia aktualizacja 18.12.2018 /

Numer oferty 1342/3389/ODS Luksusowy dom sprzedaż Magdalenka

Opis

Agencja nieruchomości Crystal House prezentuje luksusową rezydencje zlokalizowaną w Magdalence z pięknym ogrodem, wybudowany na działce o powierzchni 1840 m2.
Dom jest w pełni umeblowany i wykończony w bardzo wysokim standardzie o całkowitej powierzchni 468 m2.

WIRTUALNA WIZYTA
================
http://crystalhouse.home.pl/public/panoramy/magdalenka02/magdalenka.html

LOKALIZACJA
============

Nieruchomość położona jest w cichej i zielonej okolicy. Zalesione wzniesienia Magdalenki to przede wszystkim kompleks borów sosnowych i borów mieszanych z domieszka dębów i brzóz. Najbliższe otoczenie stanowią domy jednorodzinne. Ta położona z dala od miejskiego zgiełku enklawa ciszy i spokoju stanowi idealne miejsce dla wypoczynku. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły oraz sklepy. Dzięki obwodnicy dojazd do centrum Warszawy godzinach szczytu zajmuje około 20 minut.

STANDARD WYKOŃCZENIA /  FIT -OUT
===============================

Unikatowy dom o metrażu 468 m2. Na powierzchnię domu składają się dwie kondygnację. Na parterze znajdziemy przestronny, elegancko wykończony salon z kominkiem oraz pokój telewizyjny mogący pełnić również funkcję gabinetu. Na całej długości ogromnego salonu wraz z gabinetem znajduje się taras, z którego bezpośrednio wychodzimy do ogrodu. W drugiej części parteru znajduje się gabinet, pokój z wyjściem na taras, garderoba oraz łazienka gościnna z kabiną prysznicową. W przestronnym salonie znajdują się schody prowadzące do kuchni połączonej z jadalnią. Biała, nowoczesna kuchnia z czarnymi, granitowymi blatami oraz z podgrzewaną podłogą została w pełni wyposażona w sprzęty gospodarstwa domowego Miele. W jadalni znajduje się duży stół wykonany z litego drewna oraz wyjście na taras i ogród. Na tym samym poziomie usytuowana jest główna sypialnia typu master z łazienką, w której jest zarówno wanna jak i prysznic oraz przestronna garderoba. Oprócz tego są dwie sypialnie, łazienka z wanną, oddzielna toaleta, pomieszczenie gospodarcze z dużą ilością miejsca do przechowywania, kotłownia połączona z pralnią (pralka i suszarka firmy Miele). W domu zainstalowany został wielostrefowy system alarmowy a okna zostały wyposażone w szyby odporne na włamanie. Dodatkowym udogodnieniem są automatycznie zamykane okiennice oraz gaszenie świateł w całym domu. Ogród jest nawadniany automatycznie.
Garaż na 2 duże samochody z bramą sterowaną automatycznie oraz z podgrzewanym podjazdem.
Elewacja domu wykonana została z piaskowca, a dach pokryty łupkiem kamiennym.

ROZKŁAD DOMU
===============

PARTER – ŁĄCZNA POWIERZCHNIA: 175 m2
===========================

Holl + komunikacja – 29 m2
Salon – 85 m2
Pokój telewizyjny – 24 m2
Gabinet – 16 m2
Pokój – 17 m2
Łazienka – 4 m2

POZIOM DOLNY – ŁĄCZNA POWIERZCHNIA: 191 M2
================================

Kuchnia i jadalnia – 48 m2
Sypialna główna – 21 m2
Garderoba – 5,4 m2
Łazienka – 10 m2 1
Pokój – 14 m2
Pokój – 14 m2
Łazienka – 4,5 m2
Toaleta, pomieszczenie gospod., garaż – 69,6 m2

Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki o powierzchni 1840 m2 z niewielkim domem (150 m2) mogącym pełnić rolę domu gościnnego za łączną cenę 900 000 zł.

Polecamy i zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
LUKSUSOWY DOM SPRZEDAŻ MAGDALENKA

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl