Sprzedaj

Sprzedaj nieruchomość z Crystal House S.A.

Crystal House S.A. to prestiżowa agencja nieruchomości działające nieprzerwanie od 2007 roku na rynku.

W tym czasie sprzedaliśmy wiele luksusowych nieruchomości z rynku lokalnego jak i zagranicznego zarówno rezydencje jak i apartamenty.

Przyjmując ofertę do sprzedaży zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług przydzielając doradcę, który zaopiekuję się Państwa nieruchomością oraz dołoży wszelkich starań by w jak najkrótszym czasie znalazła nabywcę. Dlatego też zachęcamy do wyboru nie więcej niż 3 biur nieruchomości reprezentujących Państwa ofertę na rynku. Ograniczenie liczby doradców zapewni bardziej efektywne prace.

Możecie także Państwo zdecydować się na współpracę tylko z jednym biurem nieruchomości, aby zapewnić sobie pełną kontrolę nad ekspozycją oferty na rynku. W takim przypadku Crystal House S.A. jest w stanie zaoferować swoim lojalnym klientom najwyższej jakości usługi.

  • 1 Sprzedaj
  • 2a Sprzedaj
  • 3 Sprzedaj

Crystal House S.A. posiada także bazę stałych klientów, których kryteria wyszukiwania nieruchomości mogą pokrywać się z cechami Państwa oferty. Niezwłocznie po przyjęciu Państwa oferty zostaną oni powiadomieni o nowej nieruchomości.

Każde oględziny nieruchomości są zapowiedziane wcześniej przez doradcę, aby dać Państwu czas na przygotowanie nieruchomości.

  • W momencie otrzymania oferty kupna nieruchomości, doradca kontaktujemy się z Państwem i ustala dalsze szczegóły. Ustalone zostaną warunki podpisania umowy, takie jak cena ofertowa, sposób finansowania (gotówka / kredyt) i proponowany czas zakończenia procesu sprzedaży. Doradca zorganizuje wszystkie formalności związane z transakcją oraz zapewni bezpieczeństwo nad transakcją.
  • Po zaakceptowaniu oferty i uzgodnieniu tego przez obie strony na piśmie, następnym krokiem jest sporządzenie umowy sprzedaży w obecności notariusza. Crystal House S.A. współpracuje z wieloma renomowanymi notariuszami, których, jeżeli zachodzi taka potrzeba, chętnie polecamy.
  • Ostatnim krokiem jest przekazanie nieruchomości i sporządzenie protokołów, które będą pod opieką Państwa doradcy.

 

 

ikonki Sprzedaj

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl