+48 666 200 080
Mapa
Półwysep Istria, Chorwacja

Pow. działki 1500 m2 5 pokoi

LUKSUSOWA WILLA W luksusowym  resorcie Z WIDOKIEM NA MORZE – ISTRIA

Ta wspaniała willa jest częścią luksusowego kurortu. Ta piękna willa położona jest w malowniczym miasteczku na Istrii, blisko Włoch i Słowenii, dzięki czemu jest łatwo dostępnym miejscem docelowym. W pobliżu znajduje się kilka lokalnych winnic, niesamowitych restauracji i gajów oliwnych, które torują drogę przez zieloną przyrodę.

Każda willa w tym ośrodku ma trzy kondygnacje, w tym piwnicę, parter i pierwsze piętro, co zapewnia funkcjonalność i komfort wszystkich pokoi. Ta willa ma nowoczesny projekt architektoniczny i powierzchnię netto aż —– m2.

Posiada prywatny odkryty basen o powierzchni 117 m2 i piękne widoki na morze z prawie każdego pokoju. Obejmuje pięć przestronnych sypialni, wszystkie z łazienkami i dwie toalety. Salon w koncepcji open space z przeszklonymi ścianami prowadzącymi na taras z dużym basenem pozwala na doświetlenie salonu przez cały dzień. Kuchnia i jadalnia są przestronne i nowoczesne, a willa obejmuje centrum odnowy biologicznej i piwnicę z winami.

Ośrodek ten zapewnia wyjątkowy komfort, oferując szeroką gamę najwyższej klasy usług i udogodnień dostępnych dla przyszłych właścicieli willi. Dzięki szerokiej gamie udogodnień hotelowych, takich jak spa, strefa wellness i basen centralny, ośrodek ten oferuje wiele atrakcji. Posiada cztery korty tenisowe ze sztuczną trawą, boiska do koszykówki i piłki nożnej, a także wspaniałe 18-dołkowe pole golfowe o długości prawie 6400 m2. Istnieje również kilka sportów wodnych, w których można cieszyć się błękitem Adriatyku, a prywatna plaża ośrodka znajduje się w odległości krótkiego spaceru od hotelu.

Wyjątkowe spokojne otoczenie w połączeniu z wybitną lokalizacją, doskonałym klimatem i wieloma udogodnieniami sprawia, że ta willa jest świetną posiadłością na Istrii.

Właścicielem nieruchomości jest odrębna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeżeli kupującym jest firma, cena wywoławcza to 3.348.000 EUR + VAT (z możliwością złożenia wniosku o zwrot podatku VAT). Jeśli kupującym jest osoba fizyczna, cena wywoławcza wynosi 3.348.000 EUR + VAT, czyli 4.185.000 EUR.

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty