+48 666 200 080
Mapa
Cascais Quinta da Bicuda

Pow. 164 m2 Pow. działki 370 m2

Ta fantastyczna wolnostojąca willa o współczesnej architekturze o powierzchni zabudowy brutto 164 m2, położona na działce o powierzchni 370 m2, znajduje się w Bicuda, jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic mieszkaniowych, graniczącej z charakterystyczną Quinta da Marinha.

Willa składa się z parteru i podziemnego piętra z bardzo dobrymi powierzchniami. Na parterze znajduje się jasny salon zw pełni wyposażoną otwartą kuchnią. W pomieszczeniu znajduje się nowoczesny kominek wbudowany w ścianę, który umożliwia przechowywanie samego drewna opałowego. Na tym samym piętrze znajdują się dwie sypialnie ze wspólną łazienką oraz główny apartament. Dom otoczony bardzo „czystym” ogrodem, dodatkowo posiada zadaszony garaż z możliwością wiaty na zewnątrz oraz pralnię w garażu.
Na poziomie -1, z dostępem tylko przez kuchnię, znajduje się duże kino, salon, sala gier z barem i/lub tylko jeszcze jedna sypialnia.

Dzięki wysokiej jakości wykończeniom willa znajduje się w cichej dzielnicy mieszkalnej Bicuda, około 5 minut od centrum Cascais i 8 minut od plaży Guincho. Cascais, kolorowa i kosmopolityczna wioska rybacka, z eleganckimi uliczkami, pełna jest luksusowych willi i modnych miejsc. Tętniące życiem nadmorskie miasto Cascais ma wszystko, co najlepsze, od barów po luksusowe restauracje, słynne plaże, kasyno, szeroką gamę sklepów oraz najwyższej jakości prywatne i publiczne szpitale. Światowej sławy pola golfowe i piękny zimowy klimat sprawiają, że Cascais jest idealnym miejscem na wakacje oparte na golfie, w słońcu, na torach jeździeckich, czy to w Penha Longa, czy w Quinta da Marinha. W Cascais jest wiele rzeczy do zrobienia, od jazdy konnej po żeglowanie po Morzu Atlantyckim lub korzystanie z wyrafinowanego życia nocnego. Cascais to kwintesencja stylu życia i dobrego samopoczucia w Portugalii. Cascais oferuje również jedne z najlepszych międzynarodowych szkół w kraju. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych opcji na dom letniskowy lub na stałe miejsce zamieszkania.

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty