+48 666 200 080

Dla klientów kupujących

Kup z Crystal House swój wymarzony dom!


W Crystal House wiemy, że zakup wymarzonej nieruchomości to decyzja, którą podejmuje się na lata. W takim zakupie wszystko ma znaczenie: od lokalizacji, przez metraż i rozkład pomieszczeń aż po możliwość sprzedania mieszkania czy domu z zyskiem za kilkanaście lat.


Dlatego dla naszych klientów stworzyliśmy usługę VIP, która zapewnia wsparcie w procesie zakupowym od a do z: znajdziemy dla Ciebie wymarzoną nieruchomość, zapewnimy wsparcie merytoryczne w zakresie sprawdzenia dokumentacji, udzielimy pomocy w negocjacjach ceny i warunków umowy oraz będziemy Ci towarzyszyć podczas finalizacji transakcji.


Zakup nieruchomości z Crystal House


Jesteśmy ekspertami w branży nieruchomości - na koncie mamy setki przeprowadzonych transakcji. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, jeden z naszych ekspertów-pośredników komfortowo przeprowadzi Cię przez cały proces i zadba o jego bezpieczeństwo.
Mamy dostęp nie tylko do wszystkich ofert rynkowych, ale również także do tych, których nie znajdziesz w żadnym serwisie. Wyszukamy dla Ciebie mieszkanie, dom lub działkę, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.


Będziemy z Tobą na na każdym etapie procesu zakupowego, sprawdzimy całą dokumentację, a także - jeśli zdecydujesz się na zakup - wynegocjujemy możliwie najlepszą cenę zakupu.
Pomożemy Ci też pozyskać finansowanie, a także wykończyć i wyposażyć wnętrza.


Doradztwo inwestycyjne


Jeśli szukasz nieruchomości inwestycyjnej, jesteś we właściwym miejscu. Eksperci-pośrednicy Crystal House posiadają wieloletnie doświadczenie i pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązania inwestycyjne. Do naszej oferty inwestycyjnej trafiają luksusowe nieruchomości w Polsce i zagranicą. To idealna lokata kapitału, którą charakteryzuje wysoka rentowność oraz wzrost wartości w czasie.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 666 200 080

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Zobacz też