+48 666 200 080

Wybierz kraj

Crystal selected

Zobacz wszystkie
O Hiszpanii
O Portugalii
O Chorwacji
O Francji

O Hiszpanii

Hiszpania to idealny wybór, aby cieszyć się pięknym życiem ze wspaniałymi widokami na Morze Śródziemne, ponad 300 słonecznymi dniami i wspaniałymi plażami. Tętniące życiem miasta kraju oferują światowej sławy restauracje i tradycyjne tapas-bary z pysznymi daniami.

Ale nie chodzi tylko o malownicze piękno i wysokiej jakości styl życia. Kraj obiecuje również korzystne oferty nieruchomości dla inwestorów. Już teraz zainwestuj w nieruchomość w Hiszpanii zarówno w celu długoterminowej inwestycji, jak i zmiany życia.

Czy chcesz kupić nieruchomość w Hiszpanii, ale nie wiesz, jak rozpocząć proces zakupu? Zakup nieruchomości za granicą wymaga doświadczenia zawodowego i wsparcia. Nasza agencja pomoże ci szybko i wygodnie przejść przez proces zakupu Twojej wymarzonej nieruchomości.

O Portugalii

Szukasz domu – lub zupełnie nowego życia – na słońcu? W takim razie zakup nieruchomości w Portugalii może być idealnym sposobem na spełnienie marzeń.

Portugalia jest coraz bardziej docenianym i rozwijającym się krajem. To właśnie tutaj inwestują wiodące międzynarodowe firmy. Infrastruktura Portugalii jest silna, a zakładanie firm szybkie. Osoby zainteresowane przeprowadzką do tego urokliwego zakątku kontynentu, mają ogromne możliwości poprzez niezwykle szybko rozwijający się rynek nieruchomości luksusowych.

Portugalia nie jest dużym krajem, jednak jest niezwykle różnorodna.

Słońce tutaj świeci 200 dni w roku a wszechobecne pola golfowe, długa linia brzegowa oraz niezwykły śródziemnomorski klimat czynią to miejsce wyjątkowym.

Szukasz domu przy plaży, winnicy, zabytkowej nieruchomości a może nowoczesnego apartamentu? Już teraz sprawdź Naszą bogatą ofertę nieruchomości w tym urokliwym kraju!

Zapraszamy do kontaktu!

O Chorwacji

Myślisz o przeprowadzce do Chorwacji?

Przejrzysta lazurowa woda, gwarancja słonecznej pogody oraz skaliste wybrzeże z szczytami gór rysującymi się w oddali, Do tego możemy dodać piękne zabytkowe miasta czy wiele obiektów wpisanych na światową listę UNESCO to cechy Chorwacji.

Ten kraj robi się coraz bardziej popularny, dzięki pięknemu wybrzeżu Adriatyku, połączeniom europejskim oraz ciepłemu klimatowi.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię tętniące życiem chorwackie miasta, takie jak Zagrzeb czy zawsze popularny Dubrownik, a może chcesz doświadczyć przepięknych górskich lasów, wiosek ze wspaniałą linią brzegową oraz miejsc światowego dziedzictwa –znajdziesz miejsce dla siebie.

Chorwacja to dobre miejsce na zakup nieruchomości ze względu na piękne wybrzeże, ciepły klimat, pyszne śródziemnomorskie jedzenie i bogate zasoby naturalne. Jest to czwarty najdroższy kraj do życia w Europie Wschodniej, jednak zakup nieruchomości w Chorwacji jest świetną okazją do inwestowania ze względu na jej potencjał turystyczny.

O Francji

Francja to najbardziej zróżnicowany kraj Europy. Znajdziecie tu wszystko: strzeliste Alpy i spokojne Pireneje, atlantyckie długie i bezkresne plaże i strome klify na północy. Południe skąpane w promieniach słońca i śródziemnomorski klimat czy mentalność to zaprzeczenie Północnej Francji, gdzie klimat jest surowy i zimny. A pomiędzy granicami są setki miasteczek, tysiące zamków i najpiękniejsze pałace Starego Kontynentu. A jeśli do tego dodamy wyśmienite wina, pyszne sery i croissanty, to chyba nikogo nie zdziwi, że 95% Francuzów nie wyjeżdża na wakacje poza granice kraju.

Mając do wyboru tak wiele regionów, Francja przyciąga nabywców z różnych środowisk, rodziny poszukujące lepszego stylu życia, pary poszukujące cieplejszego klimatu na emeryturze, inwestorów poszukujących domu typu „lock up & go” lub rodziny chcące się przenieść.

Dla większości klientów zakup nieruchomości we Francji polega na zabezpieczeniu ich inwestycji poprzez bezpieczny proces zakupu i cieszenie się francuskim stylem życia przez wiele lat.

Zapraszamy do kontaktu!

NEW DEVELOPMENTS

Zobacz wszystkie

Skontaktuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Zobacz też