+48 666 200 080

NASZE REFERENCJE

Sprzedałem już trzy mieszkania dzięki współpracy z nimi. Duże zaangażowanie i dobry kontakt. Cieszę się że na nich trafiłem.
Z czystym sumieniem polecam tę agencję. Zasłużone 5 gwiazdek - dom sprzedałam bardzo szybko ana tym mi zależało z racji wyjazdu do Hiszpanii. Dziękuję za pomoc.
Mieszkanie znaleźliśmy sprawnie a biuro angażowało się przez cały proces zakupu. Świetnie poprowadzone negocjacje, pozwoliły mi zaoszczędzić pieniądze.
Polecam tę firmę. Wysoki poziom profesjonalizmu. Życzliwe podejście do klienta, pełne wyrozumiałości i cierpliwości. Fachowe doradztwo. Pomoc w analizie wielu wariantów. Szybka odpowiedź na każdy kontakt z mojej strony.
Ogromna kultura osobista którą cechują się pracownicy firmy. Formalności w sprawie wynajmu domu załatwione bardzo szybko. Obyło się dzięki temu bez stresu i problemów.
Myślę że to agencja której warto zaufać bo udało się sprzedać dom bardzo szybko i przede wszystkim bez stresu. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, kultura osobista, profesjonalizm. Z nimi transakcja przebiega bez zarzutu.
Agencja godna polecenia w 100%. Pomogli mi kupić już kolejne mieszkanie. Przez cały proces zakupu mieszkania wszystko było zawsze tak jak być powinno. Przynajmniej mi się tak wydaje. Minimum formalności, fachowe podejście.
Dzięki ich pomocy kupno mieszkania nie sprawiło żadnych problemów. Z racji że przebywam obecnie za granicą większość spraw załatwili za mnie – szybko i sprawnie. Zdecydowanie polecam współpracę z Crystal House.
Długo zastanawialiśmy się nad zakupem mieszkania i wybraliśmy właśnie Crystal House bo sporo znajomych ich poleciło. Przez zakup przebrneliśmy bardzo sprawnie. Wszystkie formalności załatwione błyskawicznie