+48 666 200 080

KUP NIERUCHOMOŚĆ
Z CRYSTAL HOUSE

Na rynku nieruchomości premium znamy się, jak nikt inny. Jeśli chcesz kupić luksusową nieruchomość, jesteś w dobrym miejscu. Pomożemy Ci znaleźć wymarzony dom, sprawdzimy jego dokumentację, sprawnie przeprowadzimy Cię przez całą transakcję, a na koniec pomożemy Ci przeprowadzić remont.

Jak wygląda współpraca z nami przy zakupie nieruchomości?

 • Przeglądanie ofert - na początek przejrzyj oferty sprzedaży dostępne na naszej stronie. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz wybrać interesujące Cię lokalizację, wskazać maksymalną cenę, a także określić konkretne cechy (np. penthouse albo nieruchomość z basenem).
 • Kontakt z ekspertem-doradcą - każda z prezentowanych przez nas ofert posiada dane kontaktowe do eksperta-doradcy, który się nią zajmuje. Skontaktuj się z nim, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o danej nieruchomości.
 • Kontakt z biurem - jeśli wśród prezentowanych przez nas ofert nie znajdziesz swojego wymarzonego domu, skontaktuj się z nami bezpośrednio, a my przedstawimy Ci propozycje dla Ciebie, korzystając z naszej wewnętrznej bazy nieruchomości na sprzedaż a także z oferty zaprzyjaźnionych pośredników.
 • Prezentacja nieruchomości - jeśli któraś z propozycji szczególnie przypadnie Ci do gustu, zorganizujemy wizytę, podczas której osobiście obejrzysz nieruchomość. Będzie Ci towarzyszył nasz ekspert-doradca.
 • Oferta kupna - złożenie oferty kupna to pierwszy etap finalizacja transakcji. Doradzimy Ci, jaką cenę zaproponować i pomożemy ustalić warunki, na jakich powinien odbyć się zakup. Nasz ekspert-doradca przekaże te informacje sprzedającemu w Twoim imieniu.
 • Wizyta u notariusza - jeśli Twoja oferta zostanie przyjęta, zorganizujemy spotkanie u notariusza. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi notariuszami w Polsce i za granicą. Nasz ekspert-doradca będzie towarzyszył Ci podczas wizyty u notariusza, gdzie dopilnuje prawidłowego przebiegu finalizacji transakcji.
 • Przekazanie nieruchomości - Twój ekspert-doradca dopilnuje, aby przekazanie nieruchomości i sporządzenie wszystkich potrzebnych protokołów odbyło się sprawnie i bez zbędnych komplikacji.
 • Wsparcie podczas remontu - pomożemy Ci przeprowadzić remont Twojego nowego domu. Dzięki współpracy ze światowej klasy architektem wnętrz Sergeyem Kovalenko zapojektujemy Twoje nowe wnętrza, a nasza ekipa budowlana wykona wszystkie prace pod nadzorem licencjonowane architekta. Więcej na temat wykańczania wnętrz przeczytasz tutaj.

zgłoś nieruchomość

  • Mieszkanie
  • Dom
  • Działka
  • Lokal użytkowy
  • Sprzedaż
  • Wynajem

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Dlaczego warto kupić nieruchomość z Crystal House?

  Zespół ekspertów

  Nasi doradcy to eksperci w sprzedaży nieruchomości premium, dzięki czemu szybko znajdą dla Ciebie Twoją wymarzoną nieruchomość.

  Profesjonalny fotograf

  Współpracujemy z Dariuszem Prussem, doświadczonym, profesjonalnym fotografem, specjalizującym się w zdjęciach wnętrz. Jego zdjęcia doskonale oddają rzeczywisty stan nieruchomości.

  Doświadczenie

  Crystal House działa na rynku nieruchomości premium od 2007 r. W tym czasie pomogliśmy naszym klientom kupić setki apartamentów, domów, posiadłości i działek z najwyższej półki.

  Baza stałych klientów

  Dysponujemy ogromną, własną bazą stałych klientów, którzy sprzedają luksusowe nieruchomości, a także dostępem do ofert zaprzyjaźnionych pośredników.

  Wysoka jakość świadczonych usług

  W naszej pracy pośredników nieruchomości premium najważniejsze jest budowanie relacji i zaufania z klientami, dlatego wszystkie nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.