+48 666 200 080

Historia

 

 

Biuro nieruchomości premium Crystal House zostało założone w 2007 r. przez Dariusza Przewockiego. Firma od początku działała w obszarze obrotu luksusowymi i ekskluzywnymi nieruchomościami. Pierwsze transakcje były przeprowadzane na rynku warszawskim, który jest jedną z najlepszych polskich lokalizacji pod względem atrakcyjnych apartamentów i domów dla najbardziej wymagających klientów.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi rynku nieruchomości premium, wolumen transakcji Crystal House rósł stabilnie, co pozwoliło na zwiększenie zespołu i rozpoczęcie działalności na innych polskich rynkach lokalnych - w Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu czy Poznaniu. W ofercie firmy zaczęły też pojawiać się atrakcyjne i unikatowe nieruchomości położone z dala od głównych ośrodków miejskich, czyli pałace, stadniny czy posiadłości z dostępem do linii brzegowej.

Z czasem zespół Crystal House nawiązał relacje biznesowe z pośrednikami luksusowych nieruchomości spoza Polski, zyskując dzięki temu dostęp do topowych propozycji z południa Europy - głównie z Francji, Hiszpanii i Portugalii. Biznesowe kontakty Dariusza Przewockiego w USA sprawiły, że w naszej ofercie znalazły się też apartamenty i domy zlokalizowane na Florydzie.

W 2021 r. Crystal House nawiązał współpracę ze światowej klasy architektem luksusowych wnętrz Sergeyem Kovalenko. Powstała marka SD Design Lux Interior Service, która świadczy usługi projektowania i aranżacji wnętrz dla najbardziej wymagających klientów, a także jest przedstawicielem topowych brandów wnętrzarskich na Polskę. SD Design Lux Interior Service nie tylko projektuje wnętrza, ale też realizuje remonty i wykończenia pod klucz.

Od 2022 r. marka Crystal House jest obecna w Marbelii, gdzie Dariusz Przewocki otworzył biuro. To nasza pierwsza stała zagraniczna placówka, która obsługuje wszystkie regiony Hiszpanii, a także Portugalię, południe Francji, włoską Toskanię i Chorwację. W planach mamy dalszy rozwój zagraniczny.

Zobacz też