+48 666 200 080

Wykończenie wnętrz

Marzysz o wyjątkowych, dopasowanych do Twoich potrzeb wnętrzach? Pomożemy Ci je zaaranżować tak, aby zyskały niepowtarzalny, luksusowy charakter!

Od wielu lat współpracujemy ze światowej klasy projektantem wnętrz Sergeyem Kovalenko. Wspólnie stworzyliśmy pracownię S&D Lux Interior Design, która oferuje kompleksowe usługi aranżacji wnętrz, również w opcji “pod klucz”.

S&D Lux Interior Design współpracuje z ponad 300 włoskimi markami i fabrykami wyposażenia wnętrz, w których można zamówić praktycznie wszystko – od płytek wielkoformatowych po oświetlenie i meble; jest też dystrybutorem FOS, Rimadesio, Minotti, Poltrona Frau czy Fendi Cucine.

Firma dysponuje ekipą remontową, gotową na największe wyzwania, a także własną stolarnią, co pozwala jej realizować projekty w całej Europie. Showroomy S&D Lux Interior Services znajdują się w Polsce i na południu Francji; obecnie otwiera się kolejny w hiszpańskiej Marbelli.

Jak wygląda współpraca z S&D Lux Interior Design?

  1. Identyfikacja potrzeb: na pierwszym spotkaniu rozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach; poznajemy też Twoją nieruchomość oraz ustalamy budżet.
  2. Moodboard: w kolejnym kroku przedstawiamy Ci tzw. moodboard, czyli ogólną koncepcję aranżacji wnętrza.
  3. Projekt: zaakceptowany moodboard jest dla nas podstawą do przygotowania szczegółowego projektu dla każdego pomieszczenia wraz z harmonogramem i budżetem.
  4. Realizacja: realizację projektów możesz zlecić swojej ekipie budowlanej lub zaufać naszemu zespołowi, która składa się ze specjalistów wszystkich branż, od budowlańców po stolarzy.
  5. Radość z nowego wnętrza: to nasz ulubiony moment, kiedy po raz pierwszy wchodzisz do swojego nowego domu!
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 666 200 080

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Zobacz też