+48 666 200 080

Crystal House to agencja nieruchomości premium założona w 2007 r. przez Dariusza Przewockiego, który pełni rolę właściciela i dyrektora zarządzającego. Jesteśmy liderem na rynku luksusowych nieruchomości.

Nasza historia zaczęła się na rynku warszawskim, ale z czasem rozszerzyliśmy działalność na całą Polskę; od kilku lat z sukcesami pośredniczymy w obrocie luksusowymi apartamentami i rezydencjami w Europie południowej, m.in. w Hiszpanii, Francji, Portugalii czy Chorwacji. W listopadzie 2022 r. otworzyliśmy biuro w hiszpańskiej Marbelli, które obsługuje transakcje na południu naszego kontynentu.

Za wszystkimi sukcesami stoi nasz zespół profesjonalistów - wykwalifikowani, licencjonowani pośrednicy i ich asystenci są gwarancją obsługi na najwyższym poziomie. To właśnie oni każdego dnia dbają o to, aby każdy klient szybko i skutecznie dokonał zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Główną osią naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami z segmentu premium - sprzedaż, kupno i wynajem domów, apartamentów i działek. Dodatkowo, dzięki współpracy z najlepszymi ekipami remontowymi i światowej klasy architektami wnętrz, pomagamy naszym klientom w remontach lub wykończeniach ich nieruchomości. W planach mamy rozwinięcie usługi VIP concierge dla najzamożniejszych Polaków.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Dariusz Przewocki

 

STRATEGIA FIRMY

Cele

Oferujemy naszą wiedzę na każdym etapie planowanej inwestycji, pomagamy znaleźć nieruchomość lub lokal dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta.

Jesteśmy przygotowani, aby asystować Klientowi na każdym etapie nabycia i zbycia nieruchomości.

ZGŁOŚ NIERUCHMOŚĆ

Misja

Naszą ambicją jest kompleksowa i profesjonalna obsługa Klientów oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie poprzez oferowanie najbardziej luksusowych nieruchomości.

Aby osiągnąć ten cel oferujemy najwyższy poziom usług, wymagamy od pracowników profesjonalizmu, pracy zespołowej i perfekcji w działaniu.

Staramy się bezpiecznie i komfortowo przeprowadzić klienta przez całą procedurę kupna sprzedaży lub najmu, wynajmu nieruchomości.

SKONTAKTUJ SIĘ

Rynek działania

Nieruchomości przez nas obsługiwane pochodzą przede wszystkim z Warszawy oraz okolic Konstancina Jeziorny, Izabelina, Komorowa, Magdalenki oraz Józefowa.

Dodatkowo pośredniczymy w zakupie przepięknych nieruchomości zagranicznych zlokalizowanych na południu Hiszpanii na półwyspie Costa Del Sol (Marbella, Estepona, Costa Blanca), Cote d’Azur (Cannes, Nicea, Monaco, VilleFranche, Cap Ferrat).

Rozwijamy naszą firmę o inne ciekawe kierunki świata, takie jak Anglia, Szwajcaria oraz USA (Miami, NY, LA).

SZUKAJ NIERUCHOMOSCI

Profil agencji

Nasz profil działalności to nieruchomościami w segmencie PREMIUM: luksusowe rezydencje, apartamenty, domy oraz grunty inwestycyjne i lokale użytkowe.

Dodatkowo pośredniczymy w obrocie powierzchniami biurowymi, magazynowymi oraz handlowymi.

Powierzając nam swoją nieruchomość lub zlecając znalezienie właściwej nieruchomości mają Państwo pewność, iż wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, licencjonowanych pośredników i ich asystentów zapewnia fachową, kompleksową i rzeczową obsługę realizowanych transakcji.

ZNAJDŹ AGENTA

dlaczego warto
współpracować z crystal house

Rekordowe wyniki

Najdroższy dom sprzedany przez Crystal House w Polsce kosztował ponad 50 mln zł, natomiast najdroższy penthouse sprzedany w Polsce osiągnął wartość 15 mln zł.

Cały świat w jednym miejscu

Własne zagraniczne biura i współpraca z zagranicznymi partnerami na rynku nieruchomości.

Doświadczenie

Crystal House działa na rynku nieruchomości premium od 2007 r. W tym czasie sprzedaliśmy setki apartamentów, domów, posiadłości i działek z najwyższej półki.

Zespół ekspertów

Zespół Crystal House to wyjątkowe połączenie wieloletniego doświadczenia, pełnego zaangażowania i wrodzonej intuicji.

Unikalne i nowoczesne metody marketingowe

W Crystal House w pełni wykorzystujemy najnowsze trendy. Jesteśmy znani z niekonwencjonalnych rozwiązań i nowatorskiego podejścia na rynku. Jako pierwsi wdrażamy innowacyjne rozwiązania prowadzące do szybkiej sprzedaży.

Wysoka jakość świadczonych usług

W pracy pośrednika nieruchomości premium najważniejsze jest budowanie relacji i zaufania z klientami, dlatego wszystkie nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

CRYSTAL SELECTED

Zobacz wszystkie
Hiszpania, Marbella

Pow. 1106 m2 Pow. działki 2168 m2

Pow. działki 1483 m2