+48 666 200 080

Owner & Managing Director

Dariusz Przewocki

+48 695 661 710 d.przewocki@crystalhouse.pl
White arrow icon

O mnie

Nazywam się Dariusz Przewocki i pochodzę z Gdańska. Wiele lat temu potrzeba podróżowania zawiodła mnie na pokład statku pasażerskiego. Jako marynarz odwiedziłem kilkadziesiąt portów i pokochałem różnorodność świata, bogactwo kultur, smaków i zapachów. W czasie moich wojaży, obserwując luksusowe rezydencje położone w najpiękniejszych zakątkach, zainteresowałem się rynkiem nieruchomości premium, a po powrocie do kraju odkryłem w sobie pasję sprzedawcy. Branża nieruchomości okazała się moim przeznaczeniem. W 2007 r. założyłem biuro nieruchomości premium Crystal House i od tamtej pory konsekwentnie rozwijam swój biznes i realizuję kolejne zamierzenia.

Dziś Crystal House jest liderem wśród polskich agencji luksusowych apartamentów i domów. Silna pozycja firmy to efekt ciężkiej pracy, wieloletniego doświadczenia, licznych kontaktów z inwestorami i mojej osobistej wiarygodności. Oczywiście nie osiągnąłem tego sam - wspiera mnie profesjonalny i świetnie przygotowany zespół specjalistów, którzy zapewniają kompleksową obsługę realizowanych transakcji.

Biegle posługuję się językiem polskim, angielskim i hiszpańskim, dzięki czemu z sukcesem realizuję transakcje w Polsce i w Europie.

Napisz do mnie

Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.