+48 666 200 080
Mapa
Jurata Jastarnia

Jurata, Jastarnia

Pow. 50.44 - 68.28 m2 2 - 3 pokoi Termin ostateczny 2022

Luksusowe apartamenty w sercu Juraty

Ekskluzywna inwestycja deweloperska dla wybranych, nietuzinkowych oraz wymagających osób.
 
luksusowa i nowoczesna inwestycja nad polskim morzem. Budynek ten składa się z 8 kameralnych apartamentów. Położony tuż przy znanej i cenionej promenadzie w Juracie, w otoczeniu lasów, a zarazem kilka kroków od plaży. To miejsce stworzone dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do zamieszkania lub wypoczynku.
 
Lokalizacja
=-=-=-=-=-=-=-=

Położenie willi to nie przypadek. Każdy element inwestycji został dokładnie przemyślany, tak aby całość stanowiła ekskluzywną przestrzeń oferującą mieszkańcom jak najwięcej korzyści. Willa znajduje się jedynie 300 metrów od morza oraz 250 metrów od zatoki, przy pięknej promenadzie w otoczeniu lasów.
Jurata to jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc nad polskim morzem. Przedwojenny kurort dla elit położony na środku Półwyspu Helskiego. Lokalizacja podkreśla prestiż inwestycji i gwarantuje właścicielom mieszkanie z wymarzonym krajobrazem oraz bezpośrednim dostępem do deptaka — ulicy Międzymorze. Sosnowe lasy, szerokie plaże, molo spacerowe, promenada łącząca Bałtyk z Zatoką Pucką, szlak rowerowy — wszystko to skąpane w uzdrowiskowym mikroklimacie — tak w wielkim skrócie można opisać Juratę, słynącą w Polsce z niesamowitej oazy spokoju
 
Budynek
=-=-=-=-=-=-=-=
 
Nowoczesna architektura, jasna kolorystyka z widocznym stylem glamour, świetnie komponują się z okolicą i przykuwają uwagę przechodniów. Budynek to jedynie 8 apartamentów wykończonych w wersji premium będących idealnymi lokalami do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów. To nietuzinkowa propozycja dla osób ceniących komfort, jakość i nowoczesny design. Każdy element inwestycji został przemyślany tak, aby całość stanowiła ekskluzywną przestrzeń oferującą mieszkańcom jak najwięcej korzyści. Wyposażona w inteligentne systemy zdalnego sterowania, ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzację w każdym apartamencie. Części wspólne wykończone w najwyższym standardzie- posadzki oraz tarasy znajdujące się w częściach wspólnych posiadać będą oryginalny kamień naturalny. Drzwi wejściowe do każdego z apartamentów wykonane będą z połyskującego hebanu.

Apartamenty
=-=-=-=-=-=-=-=

Apartamentowiec wyznacza nowy, niespotykany wręcz do tej pory na terenie Polski standard wykończenia budynku i zagospodarowania terenu. Inwestycja jest prestiżowa, wyjątkowa i stanowi ofertę o najwyższym standardzie skierowaną do bardzo wymagających klientów. Mieszkańcy mają do wyboru apartamenty o zróżnicowanym metrażu z przynależącymi do nich tarasami. Komunikację między piętrami ułatwia cichobieżna winda, a na zewnątrz znajdują się miejsca parkingowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, inwestor ułatwia wybór odpowiedniego apartamentu, dzieląc ofertę całego projektu na 2 warianty: wersję prywatną i biznesową.

Dostępne mieszkania
=-=-=-=-=-=-=-=-=

1) Apartament M4-B – 56,15 m kw – 1.795.995 zl plus 8% podatek VAT – lokal w wersji B- business, przeznaczony głównie na cele prywatno – biznesowe. Stanowi dwa apartamenty w jednym, jeden do celów prywatnych, drugi zaś z przeznaczeniem na wynajem (posiada wszelkie podwójne instalacje wewnętrzne)

2) Apartament M5-P – 50,44 m kw – 1.695.998 zl + 8% VAT

3) Apartament M6-P – 68,28 m kw – 2.598.995 zl + 8% VAT

4) Apartament M7-P – 66,84 m kw – 2.998.995 zl + 8% VAT

5) Apartament M8-P – 67,51 m kw, 2.998.995 zl + 8% VAT (zarezerwowany)

Miejsce postojowe (dedykowane dla każdego apartamentu) – 98.000 zl netto + 8% VAT.

Ta inwestycja to niesamowity design połączony z ponadnormatywną jakością. Atuty inwestycji to nie tylko estetyka wykonania i otoczenia. To również funkcjonalność: rozbudowana infrastruktura w postaci bliskości sklepów, punktów usługowych oraz sprawnej komunikacji. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa Jurata, która jest świetną bazą wypadową do Trójmiasta lub Helu.

Udogodnienia
=-=-=-=-=-=-=-=

– unikatowy kameralny luksusowy projekt, tylko 8 apartamentów ( stworzony jako projekt zamkniętej inwestycji)
– centralna klimatyzacja
– światłowód 1 TB ( z prędkością na wyjściu i wejściu 1 TB, z dedykowanym oddzielnie numerem IP na każdy apartament,
– ogrzewanie: pompa ciepła + rekuperacja.

Teren wokół budynku został pięknie i oryginalnie zagospodarowany – egzotycznymi Palmami oraz unikatową zielenią.

Warunki transakcji
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
– umowa rezerwacyjnej oraz wpłata 10% zadatku na poczet transakcji zakupu

– 80% wartości apartamentu płatne podczas podpisania umowy przedwstępnej, sporządzonej w formie aktu notarialnego (związane jest to z etapem zaawansowania prac na budowie)

– 10% wartości lokalu płatne na 7 dni przed wydaniem nieruchomości.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji w stanie deweloperskim — 30.09.2022r.

Wszystkie apartamenty będą stanowić własność hipoteczną.

Apartamenty są sprzedawane w dalece zaawansowanym stanie deweloperskim( wraz z białymi gładziami na ścianach i sufitach). Istnieje możliwość wykończenia lokalu pod tzw. klucz- według budżetu ustalonego przez klienta lub pomocy w wykończeniu na każdym etapie powyższej inwestycji.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia tego wyjątkowego projektu będącego wizytówką Juraty.

Oferty w tej inwestycji

Numer oferty Metraż Pokoje Cena
3993/3389/OMS 56.15 m2 3 Zobacz
3995/3389/OMS 50.44 m2 2 Zobacz
3996/3389/OMS 68.28 m2 3 Zobacz
3997/3389/OMS 66.84 m2 3 Zobacz
3998/3389/OMS 67.51 m2 3 Zobacz

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty