+48 666 200 080

SPRZEDAJ NIERUCHOMOŚĆ Z CRYSTAL HOUSE

Crystal House S.A. to prestiżowa agencja nieruchomości działające nieprzerwanie od 2007 roku na rynku.

W tym czasie sprzedaliśmy wiele luksusowych nieruchomości z rynku lokalnego jak i zagranicznego zarówno rezydencje jak i apartamenty.

Przyjmując ofertę do sprzedaży zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług przydzielając doradcę, który zaopiekuję się Państwa nieruchomością oraz dołoży wszelkich starań by w jak najkrótszym czasie znalazła nabywcę. Dlatego też zachęcamy do wyboru nie więcej niż 3 biur nieruchomości reprezentujących Państwa ofertę na rynku. Ograniczenie liczby doradców zapewni bardziej efektywne prace.

Możecie także Państwo zdecydować się na współpracę tylko z jednym biurem nieruchomości, aby zapewnić sobie pełną kontrolę nad ekspozycją oferty na rynku. W takim przypadku Crystal House S.A. jest w stanie zaoferować swoim lojalnym klientom najwyższej jakości usługi.

Crystal House S.A. posiada także bazę stałych klientów, których kryteria wyszukiwania nieruchomości mogą pokrywać się z cechami Państwa oferty. Niezwłocznie po przyjęciu Państwa oferty zostaną oni powiadomieni o nowej nieruchomości.

 

 • W momencie otrzymania oferty kupna nieruchomości, doradca kontaktujemy się z Państwem i ustala dalsze szczegóły. Ustalone zostaną warunki podpisania umowy, takie jak cena ofertowa, sposób finansowania (gotówka / kredyt) i proponowany czas zakończenia procesu sprzedaży. Doradca zorganizuje wszystkie formalności związane z transakcją oraz zapewni bezpieczeństwo nad transakcją.
 • Po zaakceptowaniu oferty i uzgodnieniu tego przez obie strony na piśmie, następnym krokiem jest sporządzenie umowy sprzedaży w obecności notariusza. Crystal House S.A. współpracuje z wieloma renomowanymi notariuszami, których, jeżeli zachodzi taka potrzeba, chętnie polecamy.
 • Ostatnim krokiem jest przekazanie nieruchomości i sporządzenie protokołów, które będą pod opieką Państwa doradcy.

zgłoś nieruchomość

  • Mieszkanie
  • Dom
  • Działka
  • Lokal użytkowy
  • Sprzedaż
  • Wynajem

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  DLACZEGO WARTO SPRZEDAWAĆ NIERUCHOMOŚĆ Z CRYSTAL HOUSE?

  Zespół ekspertów

  Nasi doradcy to eksperci w sprzedaży nieruchomości premium, dzięki czemu szybko sprzedadzą Twoją nieruchomość za satysfakcjonującą Cię cenę.

  Profesjonalny fotograf

  Współpracujemy z Dariuszem Prussem, doświadczonym, profesjonalnym fotografem, specjalizującym się w zdjęciach wnętrz.

  Doświadczenie

  Crystal House działa na rynku nieruchomości premium od 2007 r. W tym czasie sprzedaliśmy setki apartamentów, domów, posiadłości i działek z najwyższej półki.

  Baza stałych klientów

  Dysponujemy ogromną, własną bazą stałych klientów, którzy szukają luksusowych nieruchomości. Wszystkie oferty sprzedaży trafiają w pierwszej kolejności do nich.

  Wysoka jakość świadczonych usług

  W naszej pracy pośredników nieruchomości premium najważniejsze jest budowanie relacji i zaufania z klientami, dlatego wszystkie nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.