+48 666 200 080

Dla klientów sprzedających

Na sprzedaży luksusowych nieruchomości znamy się jak mało kto - najdroższy sprzedany przez nas w Polsce dom kosztował 50 000 000 zł, a najdroższy penthouse - 15 000 000 zł. Nasze doświadczenie jest wynikiem 15 lat nieprzerwanej obecności na rynku oraz unikatowego know-how posiadanego przez naszych ekspertów-pośredników. Nie ma nieruchomości, której nie umielibyśmy sprzedać. Jesteśmy znani z niekonwencjonalnych rozwiązań i nowatorskiego podejścia do sprzedaży w segmencie premium.

Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam sprzedaż swojej nieruchomości, możesz być pewien/ pewna, że otrzymasz usługę na poziomie VIP.

Przykładowe elementy usługi sprzedaży nieruchomości premium

Osobisty doradca

Twój osobisty doradca to jeden z naszych ekspertów-pośredników, który zajmie się sprzedażą Twojej nieruchomości od pierwszego dnia. To on doradzi Ci, jakie działania marketingowe podjąć, jaką przyjąć strategię cenową, a także będzie szukał klientów zainteresowanych nieruchomością taką, jak Twoja.

Stageing nieruchomości i profesjonalna wycena

Ludzie kupują oczami, dlatego profesjonalne przygotowanie Twojej nieruchomości do sprzedaży oraz zapierające dech w piersiach zdjęcia i filmy są niezwykle ważnym elementem oferty nieruchomości. Współpracujący z nami fotograf ma wieloletnie doświadczenie w robieniu zdjęć i filmów, które wyeksponują wszystkie atuty Twojej nieruchomości. Realizujemy zdjęcia wnętrz, zdjęcia z drona, materiały video i “wirtualne spacery”.

Kompleksowe działania marketingowe

Dla każdej sprzedawanej nieruchomości projektujemy unikatową strategię marketingową i optymalizujemy działania. Nasze kampanie reklamowe są bardzo efektywne i pozwalają dotrzeć do niemal każdego klienta zainteresowanego kupnem nieruchomości takich, jak Twoja.

Twoja nieruchomość zostanie zaprezentowana na naszej stronie internetowej, która jest jedną z najnowocześniejszych w branży nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Dzięki unikatowej strategii contentowej, na naszą stronę trafiają nie tylko ludzie zainteresowani nieruchomościami premium, ale też osoby szukające informacji o świecie luksusu.

Twoją ofertę zaprezentujemy też naszej bazie kontaktów, a także klientom współpracujących z nami innymi biurami nieruchomości premium.

Prezentacja nieruchomości

Bierzemy na siebie prezentację Twojej nieruchomości, dzięki czemu Ty nie musisz marnować na to swojego czasu, a Twoje zaangażowanie w sprzedaż jest ograniczone do minimum. Informujemy Cię o wszystkich spotkaniach z potencjalnymi kupującymi.

Obsługa transakcyjna

Proces sprzedaży jest angażujący i czasochłonny, dlatego bierzemy na siebie wszystkie formalności, zapewniając dyskrecję na każdym etapie transakcji.

W momencie otrzymania oferty kupna, kontaktujemy się z Tobą i ustalamy szczegóły - warunki umowne, cenę czy sposób finansowania.

Towarzyszymy Ci podczas finalizacji transakcji przed notariuszem, a także jesteśmy z Tobą podczas przekazania nieruchomości i sporządzenia końcowych protokołów.

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 666 200 080

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Zobacz też