+48 666 200 080
Mapa
Benidorm

Hiszpania, Benidorm

Apartamenty na plaży w Benidorm, plaża Poniente.Apartamenty na plaży z 1, 2, 3 lub 4 sypialniami ze wspaniałym widokiem na morze.Poczuj urok pierwszej linii morza. od €362.000Sunset Cliffs dysponuje ponad 12 000 m2 powierzchni wspólnych rozmieszczonych na różnych wysokościach, co zapewnia wspaniały widok na morze ze wszystkich jego punktów. Podgrzewany basen, baseny wspólnotowe, basen dla dzieci z placami zabaw, panoramiczna siłownia, jacuzzi, strefy relaksu, sala Kid’s Club, sala do gier wideo i rozmaite boiska sportowe. Kompleks rezydencyjny zaprojektowany z myślą o bezgranicznym delektowaniu się życiem nad Morzem Śródziemnym.

Sunset Cliffs dysponuje ponad 12 000 m2 powierzchni wspólnych rozmieszczonych na różnych wysokościach, co zapewnia wspaniały widok na morze ze wszystkich jego punktów. Podgrzewany basen, baseny wspólnotowe, basen dla dzieci z placami zabaw, panoramiczna siłownia, jacuzzi, strefy relaksu, sala Kid’s Club, sala do gier wideo i rozmaite boiska sportowe. Kompleks rezydencyjny zaprojektowany z myślą o bezgranicznym delektowaniu się życiem nad Morzem Śródziemnym.
Odbiór: Gotowe do odbioru

Apartamenty na plaży w Benidorm, plaża Poniente.Apartamenty na plaży z 1, 2, 3 lub 4 sypialniami ze wspaniałym widokiem na morze. Poczuj urok pierwszej linii morza. od €362.000Sunset Cliffs dysponuje ponad 12 000 m2 powierzchni wspólnych rozmieszczonych na różnych wysokościach, co zapewnia wspaniały widok na morze ze wszystkich jego punktów. Podgrzewany basen, baseny wspólnotowe, basen dla dzieci z placami zabaw, panoramiczna siłownia, jacuzzi, strefy relaksu, sala Kid’s Club, sala do gier wideo i rozmaite boiska sportowe. Kompleks rezydencyjny zaprojektowany z myślą o bezgranicznym delektowaniu się życiem nad Morzem Śródziemnym. Odbiór: Gotowe do odbioru

Klimatyzacja Dostosowanie mieszkania do indywidualnych potrzeb Umeblowanie Miejsca parkingowe Pola golfowe Siłownia Basen Plaże WiFi Sunset Cliffs dociera do Playa de Poniente, dopełniając imponującą panoramę Benidormu. Jest to kompleks rezydencyjny składający się łącznie z 277 apartamentów z 1, 2, 3 i 4 sypialniami wyposażonymi w duże okna, gdzie pierwsze skrzypce gra naturalne światło i roztaczające się z nich widoki. Penthousy dysponują prywatnym solarium, na które wychodzi się bezpośrednio z wnętrza mieszkania. Jest to duża przestrzeń z jacuzzi, zewnętrznym prysznicem, barkiem i pergolą. Dzięki bezkonkurencyjnej lokalizacji kompleksu i wysokości, na jakiej położone są apartamenty, możemy podziwiać roztaczające się z nich wspaniałe widoki na morze.

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.