Opublikowane 02.09.2016 / ostatnia aktualizacja 07.11.2017 /

Numer oferty 2385/3389/OMW Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Śródmieście

Opis

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Śródmieście

Crystal House S.A. rekomenduje

Piękne mieszkanie w sercu Śródmieścia Południowego, w najpiękniejszej części reprezentacyjnego odcinka Traktu Królewskiego.

LOKALIZACJA:

Ul. Wiejska to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów w Warszawie.

BUDYNEK:

Budynek wybudowany w 1963 roku według projektu Jerzego Gieysztora i Jerzego Kumelowskiego. To perła powojennego modernizmu, realizacja na wysokim poziomie estetycznym z użyciem wysokiej klasy materiałów. Fasada składa się z pasowych balkonów poprzedzielanych elementami przechodzącymi na zmianę przez jedną i dwie kondygnacje. To zmieszanie porządków tworzy ciekawy rytm i efekty światłocieniowe. Pod budynkiem zaprojektowane zostały garaże podziemne.

MIESZKANIE:

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z naturalnym podziałem na część dzienną oraz prywatną.

Salon z widną kuchnią, częściowo otwartą na salon, tworzą idealną przestrzeń do wspólnych spotkań, a także pracy i wypoczynku. Z salonu wyjście na balkon z którego rozpościera się widok na Studio Buffo i Park Marszałka Rydza-Śmigłego.
Funkcjonalna kuchnia w zabudowie wysokiej jakości sprzętem AGD (BOSCH I SIEMENS) – wszystkie sprzęty objęte gwarancją producenta.

Sypialnia, z dużym łóżkiem i pojemną szafą garderobianą oraz stylową komodą, zapewnia pełną funkcjonalność przestrzeni. Z sypialni wyjście na drugi balkon, z widokiem na wewnętrzne, starannie zagospodarowane patio budynku.

Widna łazienka z wanną. W łazience pralka (gwarancja producenta).

Duży przedpokój, w którym można dodatkowo stworzyć małą przestrzeń garderobianą.

W mieszkaniu na podłodze wysokiej klasy drewno bambusowe, całość utrzymana w ciepłych, przyjaznych, stonowanych barwach.

Mieszkanie stanowi idealne połączenie enklawy spokoju, w sercu miasta, gdzie w odległości krótkiego spaceru znajdują się najważniejsze budynki użyteczności publicznej, miejsca spotkań kulturalnych, tętniący życiem Plac Trzech Krzyży, ul. Mokotowska, Nowy Świat.

To miejsce wyjątkowe, również pod względem usytuowania względem licznych sąsiadujących terenów zielonych. Parków, skwerów i urokliwych alejek Śródmieścia Południowego.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Preferowany stabilny najemca
Pozostałe warunki zostaną omówione na spotkaniu.

Polecam i serdecznie zapraszam do prezentacji nieruchomości.

 

CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
APARTAMENTY NA WYNAJEM WARSZAWA
MIESZKANIA W CENTRUM WARSZAWA

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl