+48 666 200 080
Crystal Exclusive
Mapa
Dywity

UNIKALNA REZYDENCJA NA WARMII

Rodzaj budynku Rezydencja Pow. 969.51 m2 Pow. działki 14600 m2 18 pokoi 2015 rok

CRYSTAL HOUSE S.A.
LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI WAKACYJNE – REZYDENCJA POD OLSZTYNEM

– LINIA BRZEGOWA
– PRYWATNA PLAŻA
– STREFA WELLNESS

Lokalizacja
=======
Prezentujemy na sprzedaż ABSOLUTNIE UNIKATOWĄ POSIADŁOŚĆ na Warmii stylizowaną na tradycyjne domy warmińskie. Projekt nawiązuje do regionalnych pierwowzorów zarówno w proporcjach bryły jak i detalu elewacji oraz poprzez dobór materiałów wykończeniowych i kształt zwieńczeń dachowych.
Forma architektoniczna REZYDENCJI jest idealnie dostosowana do krajobrazu i otaczającej zabudowy. Budynek wykończony jest z zewnątrz w tynku, cegle, drewnie i kamieniu. Prosta i czytelna bryła budynku kryta jest dachem dwuspadowym.
Wyjątkową cechą Rezydencji jest MALOWNICZA PANORAMA roztaczająca się z niej na JEZIORO i OKOLICĘ – łąki i lasy charakterystyczne dla warmińskich krajobrazów. Budynki są położone w centralnej części nieruchomości na lekkim wzniesieniu, z jednej strony zapewniają wspaniały widok na jezioro, a z drugiej osłonięte są stromą skarpą obsadzoną ozdobnymi krzewami co tworzy sielską atmosferę.
Najbliższa okolica jest w niewielkim stopniu zurbanizowana, a dostęp do jeziora jest niemal prywatny, co sprawia, że ta umiejscowiona na uboczu posiadłość jest idealna do odpoczynku na łonie natury.

OPIS
=======
Posiadłość używana jest przez Właścicieli od momentu wybudowania w roku 2015 i ma charakter rezydencji całorocznej. Doskonała lokalizacja w pięknej okolicy zapewnia wiele wrażeń dla miłośników przyrody, turystyki i sportu. Szlak Łyny jest przystosowany do spływów kajakowych a jezioro jest objęte strefą ciszy, wyjątkowo czyste, zarybione, stwarza dogodne warunki dla sportów wodnych. Najbliższa okolica jest też bogata w różnorodne szlaki piesze i rowerowe.
Wyposażenie rezydencji w bogate zaplecze wellness (sala multimedialna, pokój relaksacyjny ze stołem bilardowym / stołem do pingponga, całoroczne jacuzzi pod chmurką) powoduje, że jest chętnie odwiedzana przez cały rok zarówno przez właścicieli jak i grono ich przyjaciół.
Rezydencja jest świetnie skomunikowana zarówno z Olsztynem, jak i Warszawą czy Trójmiastem. Dojazd do centrum Olsztyna to jedynie 15 minut, a dojazd do obwodnicy Olsztyna – łącznika do Trasy S7 zajmuje 30 minut.

POSIADŁOŚĆ składa się z:

1. DZIAŁKI O POWIERZCHNI 1,4600 ha zagospodarowanej i urządzonej – opadającej w kierunku jeziora, z własną linią brzegową o długości 80m, przy której znajduje się kameralna plaża. Teren działki wokół budynku od strony północnej i zachodniej jest zagospodarowany urządzonymi kwietnikami, trawnikiem, łąką, ogrodem i sadem, wraz z niewielką szklarnią umożliwiającą ekologiczną hodowlę warzyw, ziół i owoców na własne potrzeby. Południowa i wschodnia część działki zajęta jest przez skarpę obsadzoną krzewami ozdobnymi oraz las.
Posiadłość znajduje się na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Środkowej Łyny w odległości ok. 15km od Centrum Olsztyna.

2. DOMU o pow. całkowitej 969,51 m2 (użytkowej 502,03 m2) z obszernym tarasem.
Budynek został dopasowany do potrzeb użytkowników poprzez podział na niezależne strefy, ale z możliwością funkcjonowania jako jedna całość. Na parterze zlokalizowane są: dwa niezależne wejścia z dwoma wiatrołapami i dwiema garderobami, a także dwie łazienki, dwa salony z kominkami oraz dwie jadalnie, dwie kuchnie, w tym jedna otwarta na salon, a druga jako osobne pomieszczenie. Umiejscowione są tu również przestronna sypialnia z dodatkowym kominkiem, własną łazienką i przestronną garderobą, sala multimedialna również z  kominkiem, z rzutnikiem, ekranem oraz profesjonalnym systemem kina domowego a także spiżarnia i pomieszczenie gospodarcze.
Na poddaszu znajduje się łącznie osiem sypialni a także gabinet – biblioteka z kominkiem, cztery łazienki, dwa tarasy i dwa balkony zapewniające piękny widok na okolicę. Znajdują się tu również aneksy na pralkę i suszarkę.
Budynek jest częściowo podpiwniczony – w piwnicy znajdują się trzy pomieszczenia techniczne (magazynek, serwerownia oraz kotłownia) a także obszerna sala rekreacyjna wyposażona w stół bilardowy i stół pingpongowy oraz kino domowe.
Kondygnacje piwnicy, parteru i poddasza są połączone dwiema klatkami schodowymi ze schodami zabiegowymi.
Ogółem w budynku jest dziewięć komfortowych sypialni oraz siedem łazienek
Budynek został wykończony w bardzo wysokim standardzie, z użyciem materiałów wysokiej jakości i jest w doskonałym stanie. Kuchnie zostały zaprojektowane na indywidualne zamówienie przez-Fabrykę Wnętrz. Sprzęt AGD dostarczony przez Smeg. Podłogi dębowe renomowanej firmy Marchewka, stolarka okienna wykonana przez olsztyński Okno-Drew.

3. DOMU GOŚCINNEGO o pow. użytkowej 87,26 m2
–          niezależnego mieszkania (sypialnia z garderobą, salon, kuchnia i łazienka)
–          pomieszczenia magazynowego
–          garażu na 2 auta.

Media:
woda – studnia głębinowa wraz ze stacją uzdatniającą
ogrzewanie – zamontowane jest sześć gruntowych pomp ciepła z rekuperacją, budynek jest wyposażony w ogrzewanie grzejnikowe i podłogowe oraz instalację klimatyzacyjną (w każdym pomieszczeniu jest możliwość ustawienia indywidualnej temperatury)
ścieki – kanalizacja do zbiornika bezodpływowego
monitoring on line
instalacja fotowoltaiczna o mocy 4.4kWp
Cały teren całodobowo chroniony ze stróżówki zlokalizowanej nieopodal (stróżowka nie należy do posiadłości)

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.