Opublikowane 07.01.2019 / ostatnia aktualizacja 16.01.2019 /

Numer oferty 2706/3389/OMW Mieszkanie wynajem Warszawa Mariensztat

Opis

Crystal House S.A. rekomenduje

Wyjątkowy apartament na Mariensztacie.

LOKALIZACJA

Historycznie, pierwszą osadą na tym terenie była jurydyka założona w 1762 r. przez Eustachego Potockiego. Na cześć żony, Marii z Kątskich, osadę nazwano Mariensztadt (Miasto Marii).

Dzisiaj, to miejsce szczycące się doskonałym usytuowaniem względem Starówki, a jednocześnie zapewniające mieszkańcom ciszę i niezwykły charakter miejsca.

Mariensztat, położony jest niemalże u stóp Zamku Królewskiego i Kościoła Świętej Anny.
Wystarczy kilka kroków by znaleźć się przy Alei „Solidarności” i tunelu Trasy W-Z pod Krakowskim Przedmieściem. Dzięki słynnym ruchomym schodom (zamontowanym tuż po wojnie) można dostać się wprost na Plac Zamkowy.
Lokalizacja ta zapewnia również doskonałe połączenia komunikacyjne, ze wszystkimi dzielnicami miasta, oferując jednocześnie kontakt z przyrodą i w odległości krótkiego spaceru umożliwia aktywne spędzanie wolnego czasu na Bulwarach Wiślanych.

KAMIENICA

Kamienica z około 1850 roku, odbudowana po II wojnie światowej, wiernie oddając swój pierwowzór, jako jedna z 5 kamienic na tym obszarze została wpisana do Rejestru Zabytków.

W tym roku przeprowadzono renowacje elewacji zewnętrznej kamienicy, a także kapitalny remont dachu, kominów oraz klatki schodowej wraz z wymianą instalacji elektrycznej. Na ostatnim pietrze kamienicy ( poddaszu), stanowiącym całe trzecie piętro, powstał w wyniku adaptacji prezentowany Państwu Apartament.

APARTAMENT

Apartament o powierzchni całkowitej 120 m2, ( użytkowej 103,4 m2), wykończony został materiałami wysokiej jakości, z dbałością o detale. Z jednoczesnym zachowaniem neutralnej formy i kolorystyki, pozwalającej przyszłym właścicielom na duże możliwości aranżacyjne.

W skład apartamentu wchodzą:
Kuchnia połączona z jadalnią ( 17 m2 )
Salon ( 29m2 )
Pokój dzienny ( 19 m2 )
Sypialni głównej ( 22m2)
Sypialni/ biura na antresoli ( 12 m2 )
Łazienki ( 5 m2 )

W kuchni, jadalni, korytarzu oraz łazience na podłogach włoska ceramika podłogowa.
W kuchni pełna zabudowa AGD BOSCH ( piekarnik, kuchnia indukcyjna, zmywarka, lodówka, zamrażarka, płyta indukcyjna, okap/wyciąg).
Podłogi we wszystkich pokojach wykończone zostały wysokiej jakości drewnem z litego dębu.
W salonie efektowny bio-kominek , którego portal został wykonany z wysokiej klasy piaskowca.

Z okien apartamentu rozpościera się panoramiczny widok na Zamek Królewski, biznesowe centrum Stolicy z PKiN, a także na Katedrę na Pradze.

Funkcjonalne, klimatyczne wnętrze, cechujące się dodatkowo niskimi kosztami utrzymania ( indywidualne zasilanie z dwufunkcyjnego pieca gazowego Viessmann z zamkniętą komorą spalania).

Mieszkanie dodatkowo zostanie umeblowane zgodnie z preferencjami Najemcy.

Dodatkowo do apartamentu przynależy piwnica oraz wspólne pomieszczenie gospodarcze.

Zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Ewelina Baran
535-700-166
Crystal House S.A.

**Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.**

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl