Opublikowane 27.03.2018 / ostatnia aktualizacja 27.03.2018 /

Numer oferty 2632/3389/OMW Warszawa, Kazimierzowska

Opis

Agencja nieruchomości Crystal House S.A. prezentuje apartament w inwestycji „Kazimierzowska Residence” na Starym Mokotowie o pow. 86 m2 zlokalizowany na 3 piętrze.

LOKALIZACJA
============

Nowoczesny, dziesięciopiętrowy budynek został zlokalizowany w samym sercu Starego Mokotowa, będącym obecnie jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji dla budownictwa apartamentowo-rezydencjalnego. W budynku działa niezależna wspólnota mieszkaniowa, przy wejściu do budynku znajduje się recepcja, dostępna jest siłownia, sauna i jacuzzi, w garażu są wydzielone pomieszczenia na rowery oraz pięknie zadbane podwórko wewnętrzne. Bezpieczeństwo mieszkańców oraz ich mienia zapewnia całodobowa ochrona. Usytuowanie budynku pozwala na swobodną komunikację z całym miastem. Metro i liczne linie autobusowe pozwalają szybko i łatwo przenosić się do innych dzielnic a bliskość Trasy Łazienkowskiej umożliwia prawie bezkolizyjne wydostanie się z miasta w każdym kierunku.
Jednocześnie jest to okolica bogata w infrastrukturę handlowo – usługową; małe sklepiki i punkty usługowe, przedszkole, szkoła, jak również w nieznacznej odległości (3km) centrum handlowe Złote Tarasy lub Galeria Mokotów.
Kazimierzowska Residence to inwestycja, która została stworzona dla klientów ceniących sobie połączenie komfortu, ciszy, spokoju i poczucia bezpieczeństwa w miejscu, w którym chcą zamieszkać.

STANDARD WYKOŃCZENIA – FIT OUT
================================

Wygodnie i komfortowo rozplanowany z podziałem na część dzienną i część nocną. Przestronny salon połączony z kuchnią i aneksem jadalnianym. Nowoczesna kuchnia wyposażona została w sprzęt AGD w zabudowie meblowej. W sypialni zaprojektowana została duża biblioteka, łazienka wyposażona została w przestronną wnękę prysznicową wyłożoną trawertynem.
Ponadto w apartamencie są: toaleta dla gości z wejściem z holu oraz przejściem do łazienki i bardzo duża garderoba z pomieszczeniem gospodarczym i pralnią. Okna w salonie i kuchni skierowane są na wschód, okno w sypialni skierowane na ciche i ładnie zaaranżowane patio (zachód).
Do wykończenia apartamentu użyto wysokiej jakości materiałów (na podłodze trawertyn i klepka dębowa, armatura i sanitariaty firmy ALESSI, AGD SIEMENS, przeszklenie łazienki i drzwi do łazienki to fusing).
Istnieje również możliwość wydzielenia trzeciego pokoju.

ROZKŁAD
========

Salon z kuchnią i jadalnią,
Sypialnia,
Łazienka z wnęką prysznicową,
Garderoba z pomieszczeniem gospodarczym,
Toaleta
Hol z szafą wnękową

Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Polecam i serdecznie zapraszam do prezentacji nieruchomości.

CRYSTAL HOUSE
LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA WYNAJEM
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
MIESZKANIE WARSZAWA MOKOTÓW

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl