Opublikowane 22.05.2014 / ostatnia aktualizacja 28.12.2015 /

Numer oferty 957/3389/ODS Luksusowa rezydencja z basenem Komorów

Opis

Luksusowa rezydencja z basenem Komorów

Agencja nieruchomości CRYSTAL HOUSE rekomenduje piękną rezydencję na sprzedaż w parku w Komorowie, wybudowaną w roku 2011 na działce o powierzchni 2220 m2.

LUKSUSOWY DOM  SPRZEDAŻ KOMORÓW

WIRTUALNA WYCIECZKA PO NIERUCHOMOŚCI
=======================================
http://crystalhouse.home.pl/public/panoramy/Komorow03/KOMOROW.html

FILM
=========

LOKALIZACJA I OTOCZENIE
=============================

Luksusowa wolnostojąca rezydencja o całkowitej powierzchni 495 m2, wybudowana na działce 2220m2 położona w podwarszawskim Komorowie w atrakcyjnej i prestiżowej miejscowości zwanej ” miastem ogrodem” stanowiącej enklawę ciszy i spokoju.
Dom nadzwyczajny, jedyny w swoim rodzaju, w którym architektura przeplata się z naturą, pozostając w całkowitej symbiozie.

Znakomity dojazd do centrum trasą szybkiego ruchu, zajmuje ok 20 minut. Jest to jedna z bardzo istotnych zalet tej lokalizacji.

Budynek wzniesiony w technologii tradycyjnej – częściowo szkieletowej monolitycznej żelbetowej, częściowo murowanej. Wybudowany z pustaka ceramicznego „Max”.Zadaszona alejka wejściowa prowadząca do domu wykonana jest z granitu White Impala. Centralna część budynku jest dwukondygnacyjna, pozostałe skrzydła są parterowe. Droga dojazdowa wykonana jest z kostki Bauma.

Działka ogrodzona i w pełni zagospodarowana, monitorowana 14 kamerami zewnętrznymi. Na terenie posesji znajdują się trzy imponujące ogrody ( parkowy, leśny i japoński ) przenikające się niezauważalnie z wnętrzem domu poprzez zastosowanie tych samych materiałów wewnątrz oraz na zewnątrz budynku – kerlite oraz granit black impala. Zielonym łącznikiem salonu z częścią rekreacyjną ( fitness , basen , sauna ) jest ogród zimowy. Basen o wymiarach : 9,8m x 4,8 x 1,45 obsługiwany jest w zakresie osuszania i wentylacji przez system Menerga.

STANDARD TECHNICZNY I STANDARD WYKOŃCZENIA
=======================================

W całym domu jest łącznie 220m2 okien i przeszkleń, co powoduje że dom jest bardzo nasłoneczniony.
Podłoga, schody oraz okładziny części ścian – orzech amerykański, kamień – white impala.
Drzwi wewnętrzne, kuchnia oraz schody wykonane przez firmę „Wirchomski” .
Sprzęt kuchenny – marki Miele
Willa wyposażona jest w system inteligentnego zarządzania. Pilotem sterujemy oświetleniem, żaluzjami, temperaturą, włączamy audio w domu i ogrodzie. Dom posiada sześciostrefową klimatyzację.
Unikatową atrakcją wnętrza salonu oraz sypialni jest dwustronne, słonowodne akwarium morskie, które liczy około 6000 litrów wody. W akwarium żyją egzotyczne ryby oraz koralowce.

Niektóre elementy w rezydencji zostały ukryte : TV w salonie wysuwa się z czerwonej szafki stojącej za kanapą, w sypialni TV chowane jest w suficie. Kuchenny okap również wysuwa się z blatu wyłącznie na czas gotowania.
Szczególnie relaksującym miejscem rezydencji jest kino domowe mieszczące się na piętrze domu, z ekranem o przekątnej 3m.

Willa fascynuje także zastosowaną kolorystyką : lawendowa sypialnia przechodzi w złoto-czarną łazienkę, wyłożoną płatkami 24ct złota zatopionymi w szklanych płytkach.
W jednym ze skrzydeł budynku znajduje się kompleksowo wyposażone studio ( kuchnia,salon,łazienka ) z niezależnym wejściem dla obsługi domu.
Wolnostojący garaż pomieści dwa duże auta. Na jego zapleczu usytuowany jest agregat prądotwórczy, który na jednym zbiorniku nieprzerwanie zapewnia normalne funkcjonowanie domu przez tydzień czasu.
W całym domu jest łącznie 3 łazienki i wc gościnny.

Infrastruktura techniczna:
– sieć wodociągowa: miejska
– sieć kanalizacyjna: miejska
– ogrzewanie: gazowe ( Szwajcarski piec Hoval )

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ
=======================

(+1) PIĘTRO (łącznie ok. 90 m2)
sypialnia (16,96m2), komunikacja (14,64m2), łazienka (8,91m2), garderoba (12,18m2), pomieszczenie gospodarcze (10,93m2), sala kinowa(26,12m2).

(0) PARTER (łącznie ok. 405 m2)
Salon z otwartą kuchnią (88,84m2), gabinet (15,26m2), niezależny pokój (16,10m2) z łazienką (2,60m2), sypialnia główna (20 m2) z pokojem kąpielowym (16,62m2), garderoba (10,09m2), pralnia (5,52m2), druga garderoba (4,13m2), basen (71,56 m2), pokój fitness (15,46m2), przebieralnia (9m2), sauna (4,07m2), spiżarnia, wc, magazynek (7,66m2) oraz garaż (40,91m2).

CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
LUKSUSOWE NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
LUKSUSOWY DOM SPRZEDAŻ KOMORÓW

**Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć oraz opisu bez zgody autora zabronione.**

Mapa

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl