Strategia firmy

Cele:

Nadrzędnym celem agencji nieruchomości Crystal House S.A. jest skuteczne zaspokojenie potrzeb Klientów.
Pomagamy i oferujemy naszą wiedzę na każdym etapie planowanej inwestycji, pomagamy znaleźć nieruchomość lub lokal dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta.
Jesteśmy przygotowani, aby asystować Klientowi na każdym etapie nabycia i zbycia nieruchomości.

 

Misja:
Naszą ambicją jest kompleksowa i profesjonalna obsługa Klientów oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie poprzez oferowanie najbardziej luksusowych nieruchomości.

Aby osiągnąć ten cel oferujemy najwyższy poziom usług, wymagamy od pracowników profesjonalizmu, pracy zespołowej i perfekcji w działaniu.
Staramy się bezpiecznie i komfortowo przeprowadzić klienta przez całą procedurę kupna sprzedaży lub najmu, wynajmu nieruchomości.

 

Rynek działania:
Nieruchomości przez nas obsługiwane pochodzą przede wszystkim z Warszawy oraz okolic Konstancina Jeziornej, Izabelina, Komorowa, Magdalenki, Józefowa.

Dodatkowo pośredniczymy w zakupie nieruchomości zagranicznych zlokalizowanych na południu Hiszpanii na wybrzeżach: Marbella Costa del Sol oraz Costa Blanca.

 

Profil agencji:

Nasz profil działalności to nieruchomościami w segmencie PREMIUM: luksusowe rezydencje, apartamenty, domy oraz grunty inwestycyjne i lokale użytkowe. Dodatkowo pośredniczymy w obrocie powierzchniami biurowymi, magazynowymi oraz handlowymi.

Powierzając nam swoją nieruchomość lub zlecając znalezienie właściwej nieruchomości mają Państwo pewność, iż wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, licencjonowanych pośredników i ich asystentów zapewnia fachową, kompleksową i rzeczową obsługę realizowanych transakcji.

 

~~ AGENCJA NIERUCHOMOŚCI CRYSTAL HOUSE ~~

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl