+48 666 200 080
Mapa
La Cala De Mijas, Hiszpania

Hiszpania, La Cala De Mijas, Hiszpania

Luksusowa Agencja nieruchomości Crystal House ma przyjemność zaprezentować Państwu Inwestycja La Cala
 
LOKALIZACJA
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Jeśli chodzi o wybór nieruchomości na Costa del Sol, nie musisz szukać dalej niż La Cala! Wszystkie nieruchomości znajdują się w uprzywilejowanej lokalizacji. Nieruchomości w tej lokalizacji są idealne, jeśli szukasz zakwaterowania, które jest w miejscowości lokalnej udogodnień takich jak plaża, sklepy i pole golfowe, możesz założyć, że nigdy nie jesteś zbyt daleko od rozrywki, która odpowiada całej rodzinie!
 
La Cala to urocze, tradycyjne nadmorskie miasteczko, położone zaledwie 25 minut od lotniska w Maladze. Tylko 7 minut jazdy od La Cala, można znaleźć wielki wybór lokalnych sklepów, barów, restauracji, supermarketów, życia nocnego i obiektów medycznych, jak również plaże z niebieską flagą.
 
INWESTYCJA
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Wille La Cala to wspaniała koncepcja zupełnie nowych, nowoczesnych domów, pozwalająca na wybór czegoś, co dokładnie odpowiada Twoim wymaganiom. Naszym celem jest zapewnienie czegoś odpowiedniego dla każdego pod względem wielkości i przestrzeni przy jednoczesnym zapewnieniu przystępnej ceny. Dzięki lokalizacji naszego nowego rozwoju, będzie to idealny drugi dom wakacyjny, stałe życie lub może coś, aby przenieść się na emeryturę w kilka lat i podzielić się z rodziną.
 
Ustawione na dużych działkach w zakresie od 1.200m2 do 1.600m2. Nowoczesne stylowe wnętrza z jedną sypialnią na dole i dwa na górnym poziomie wszystkie on-suite, projekt ten posiada przestronne sypialnie i duże tarasy dla wszystkich pomieszczeń. Podobnie jak wszystkie domy La Cala, model ten widzi wewnętrzny obszar życia zintegrować bezproblemowo z zewnętrznym tarasem.
 
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
 
Serdecznie zapraszamy!
 
CRYSTAL HOUSE www.crystalhouse.pl
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
LUKSUSOWE APARTAMENTY
INWESTYCJA LA CALA

Oferty w tej inwestycji

Numer oferty Metraż Pokoje Cena
2254/3389/ODS - - - Zobacz

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty