+48 666 200 080
Mapa
Gran Alacant, Santa Pola, el Baix Vinalopó, Alacant / Alicante, Wspólnota Walencka, Hiszpania, ul. Av. D'Escandinàvia, 41, 03130 el Gran Alacant, Alicante, Hiszpania

Amara – Gran Alacant (Alicante)

Pow. 85.35 m2 3 pokoi 2024 rok

NOWE APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ W GRAN ALACANT, 20 MINUT OD ALICANTE i ELCHE, COSTA BLANCAAmara to nowe osiedle z 120 apartamentami w Gran Alacant, z widokiem na Morze Śródziemne.
Apartamenty z 2 i 3 sypialniami i 2 łazienkami mają przemyślany rozkład i cieszą pięknymi widokami, oraz basen i prywatne osiedlowe ogrody.

Nowe apartamenty o doskonałych walorach stwarzają piękne osiedle z basenem, prywatnym podziemnym parkingiem, pomieszczeniami gospodarczymi i terenami ogrodowymi.

Naturalne środowisko, znakomite położenie pomiędzy miastami El Altet i Santa Pola, jak też plaże z wydmami sprawiają, że nowe apartamenty Amara 

Przewidywana data oddania do użytku: Czerwiec 2024

Gran Alicant, to osiedle położone w Cabo de Santa Pola, zielonej strefie pomiędzy Sierra de Santa Pola i plażą El Carabassí.
Z wybrzeża widać Wyspę Tabarca, dawną kryjówkę berberyjskich piratów, która wraz z Parkiem Przyrody Salinas jest niezwykle pięknym miejscem do odwiedzenia.
Klimat jest tu śródziemnomorski i wiosenny przez cały rok, ze średnią temperaturą 19ºC.

Las Dunas del Carabassí, zadbany, dziewiczy obszar przyrodniczy, na którym znajduje się główna plaża Gran Alacant, to rozległa plaża z drobnym złotym piaskiem.
Woda tam jest turkusowa i krystaliczna. W tym nadmorskim obszarze panuje wielkie zamiłowanie do sportów, takich jak kitesurfing czy windsurfing. Istnieje tu też kilka szkół oferujących kursy przez cały rok.

Osiedle to zbudowane jest na wysokości około 100 metrów i szczyci się niezwykłymi widokami na wybrzeże. Posiada tez wszelkiego rodzaju usługi i sprzęt, z kilkoma powierzchniami handlowymi, które zaspokoją wszystkie potrzeby.

Alicante, na wybrzeżu Morza Śródziemnego jest jednym z najlepszych obszarów do życia w Hiszpanii; możesz cieszyć się dobrą pogodą i bogatą gastronomią, które charakteryzują lewantyńskie wybrzeże.

Costa Blanca to idealne miejsce do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów i aktywności na świeżym powietrzu 360 dni w roku: żeglarstwo, wędkarstwo, nurkowanie, surfing, szlaki turystyczne… A jeśli jesteś miłośnikiem golfa, możesz zagrać rundę na dowolnym z 21 pól golfowych tej prowincji.
Prowincja Alicante posiada wszystkie niezbędne warunki, aby cieszyć się doskonałą jakością życia: słońce, plaże, przyroda, gastronomia, kultura, doskonała komunikacja i dobra infrastruktura.

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.