+48 666 200 080
Mapa
Dubrownik, Dubrovačko-neretvanska županija, Chorwacja

Pow. 710 m2 7 pokoi

ELEGANCKA WILLA WAKACYJNA W NIESAMOWITEJ OKOLICY

Ten czarujący dom wakacyjny znajduje się w dzielnicy mieszkalnej, zaledwie 200 metrów od urzekającego Starego Miasta w Dubrowniku, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Villa Marchesa jest idealna dla podróżników, którzy chcą doświadczyć imponujących zabytków historycznych i kulturalnych oraz cieszyć się dziewiczym pięknem przyrody.

Villa Marchesa to XIX-wieczna rezydencja miejska z zapierającym dech w piersiach ogrodem, która została starannie odrestaurowana i wzbogacona o kilka wspaniałych funkcji, które zapewniają najwyższy komfort i wysoką jakość życia. Ze względu na położenie na wzniesieniu, willa oferuje panoramiczne widoki na morze i śródziemnomorską roślinność, która otacza willę, co pozwala cieszyć się spokojnymi wakacjami w prywatności.

Luksusowa willa Marchesa składa się z domu głównego z czterema dwuosobowymi sypialniami i trzema niezależnymi jednostkami mieszkalnymi, dlatego jest idealna na różnego rodzaju małe grupy lub prywatne imprezy, a także na relaksujące wakacje z przyjaciółmi i rodziną. Na terenie obiektu znajduje się również nowoczesny basen, sauna, tarasy wypoczynkowe, sala konferencyjna, garaż, w pełni wyposażona profesjonalna kuchnia oraz grill na świeżym powietrzu na niezapomniane spotkania na świeżym powietrzu.

Połączenie autochtonicznych detali wnętrza, takich jak szklane dwuskrzydłowe drzwi, żeliwne poręcze, mozaika podłogowa czy malowidła na suficie, oraz nowoczesne elementy nadają willi elegancki i luksusowy wygląd. Przestronny i jasny salon, otwarta jadalnia z kuchnią oraz zadbane tarasy z jadalnią na świeżym powietrzu lub leżakami to tylko niektóre z kilku wyróżników tego wspaniałego obiektu. Tarasowe ogrody na zboczu wzgórza, wzbogacone śródziemnomorską zielenią, dodatkowo wzmacniają relaksującą atmosferę i zapraszają w pełni cieszyć się hipnotyzującym widokiem.

Villa Marchesa może pomieścić do 16 osób.

Cena od 9100 €/tydzień

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.