+48 666 200 080
Mapa
Czerwińsk Nad Wisłą

Przepiękny dom nad brzegiem Wisły 15 min od Modlina

Pow. 353 m2 Pow. działki 5000 m2 7 pokoi

Prezentujemy na sprzedaż cudowny, parterowy dom pod Warszawą, usytuowany nad brzegiem Wisły 15 min od Modlina !

Niesamowicie nowoczesne wnętrze wtopione w naturę , istna enklawa ciszy i spokoju!

BARDZO OKAZYJNA CENA ! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ !

LOKALIZACJA
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Jedyna w swoim rodzaju nieruchomość usytuowana jest na wyjątkowo malowniczej działce z bezpośrednim dostępem do Wisły. Ponad 5 tysięcy m2 ogrodu daje poczucie wolności i zapewnia komfort bliskości z naturą, a woda prezentuje swe piękno o każdej porze roku.

Wschody i zachody słońca oraz pełnia księżyca w towarzystwie intensywnie świecących gwiazd sprawia, że chce się zatrzymać każdą chwilę na dłużej. Uroki rzeki, szczególnie w zimie, kiedy cala skuta lodem i śnieżno-biała zaprasza do refleksji, dają niezapomniane przeżycia i czynią to miejsce nietuzinkowym. Trawnik, z automatycznym zraszaczem został zaprojektowany, w sąsiedztwie naturalnej zieleni w otaczających działkę naturalnych wąwozach, które dają możliwość spływu do rzeki.

To wszystko tylko 50 kilometrów od centrum Warszawy! Dopełnieniem uroczego miejsca jest nowoczesny dom, zaprojektowany przez jedną z najlepszych polskich architektek i projektantek wnętrz, która zapewniła unikalne połączenie nowoczesności z lokalnym krajobrazem.

STANDARD WYKOŃCZENIA
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Rezydencja o powierzchni 353 m2. zapewnia komfort i najwyższy standard życia, uwodząc swym kształtem. Mistrzowsko dobrane materiały w połączeniu z wyjątkowym projektem wnętrza to atuty domu z 5 sypialniami, dużą częścią dzienną połączoną z jadalnią i otwartą kuchnią.

Poczucie przestrzeni w ogrodzie jak i wewnątrz rezydencji z ciszą i odgłosami natury, połączone bliskością do Warszawy, pozwala na spełnienie wielu marzeń i potrzeb nowoczesnej rodziny. Nieruchomość dumnie prezentuje się w sąsiedztwie innych rezydencji dyskretnie wrysowanych w otoczenie. W nieruchomości znajduje się garaż o powierzchni 37 m2

Dom nad Wisłą jest idealnym wyborem dla osób, które chcą być daleko od zgiełku miasta, ale jednocześnie blisko (40 minut do Warszawy, 15 minut do Modlina), uwielbiają otoczenie wiejskie, a możliwość korzystania ze sportów wodnych takich jak spływy kajakowe, wyprawy łódką do Gdańska czy rekreacyjne wycieczki motorówką zapewnia im wielowymiarowy komfort i czyni to miejsce unikalnym.

Jesteśmy profesjonalnym biurem nieruchomości i za usługę pośrednictwa pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji.

Skontaktuj się już teraz
+48 695-661-710

CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA
DOM NA SPRZEDAŻ POD WARSZAWĄ

Poznaj pozostałe oferty agenta

Odwiedź nasz kanał na YouTube i zapoznaj się z ofertami cudownych nieruchomości!

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty