+48 666 200 080
Mapa
Marbella

DOM W ROCIO DE NAGÜELES

NOWY NIEZWYKŁY NOWOCZESNY DOM W ROCIO DE NAGÜELES,

Jeśli szukasz idealnej okazji inwestycyjnej w doskonałej okolicy Marbella czyli marząc o ekskluzywnym życiu w wyjątkowym nowiutkim nowoczesny dom ze wspaniałymi widokami, nie przegap tej wysokiej klasy nieruchomości. Ta designerska luksusowa nieruchomość jest oferowana na sprzedaż w pięknym i bardzo prestiżowej dzielnicy Rocio de Nagüeles, Golden Mile. Spektakularny ekologiczny budynek z drewna i naturalnego kamienia elementy zachwyca swoim współczesnym pięknem i funkcjonalnością, proste, ale wykwintne detale architektoniczne, wewnętrzne patio, nowoczesne klatka schodowa ze schodami drewnianymi i najnowocześniejszymi szklanymi balustradami, otwarta zaplanuj koncepcję podłogi, czyste linie, obfitość szkła.

Kreatywny projekt pomysły przyniosły naturę i utrzymują związek między domem, jego tereny zewnętrzne i ogród. Działka o powierzchni 1.281 m² zapewnia coś specjalnego Śródziemnomorska atmosfera, z której słynie ta prestiżowa okolica. Zorientowany na południe zaprojektowano 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 672 m² i zbudowany z doskonałymi właściwościami praktycznie do perfekcji. Cieszy się wspaniałe widoki na bujną subtropikalną okolicę, góry i morze. Na parterze znajduje się duża przestrzeń podzielona różnymi patiami. A salon, jadalnia, elegancka minimalistyczna kuchnia z wyspą spiżarnia i toaleta dla gości są wizualnie połączone. Pierwsze piętro mieści apartamenty z 4 sypialniami, drewnianymi podłogami i szafami wnękowymi; Apartament główny ma wbudowane jacuzzi, salon i duży prywatny taras. Duża piwnica z naturalnym światłem i dobrą wentylacją miejsce na siłownię, pokój gier lub apartament z 5 sypialniami, pralnię, a magazyn i maszynownia. Wiata posiada 2 miejsca parkingowe. The zagospodarowany ogród z systemem automatycznego nawadniania i prywatnym basen jest w pełnej harmonii z domem. Jego sosny stały się ważną częścią projektu środowiskowego.

Do sprzedania nowoczesny luksusowy dom z automatyką domową system ogrzewania podłogowego, podwójne szyby, szklane drzwi i ściany, wyrafinowane oświetlenie LED, system chłodzenia sufitu, alarm, grill, pre- montaż paneli słonecznych i fotowoltaicznych itp. Otoczony piękną przyrodą i luksusowymi właściwościami dobrze uznany i poszukiwany obszar Golden Mile w Marbelli, to spektakularna rezydencja znajduje się zaledwie kilka minut od centrum miasta i światowej sławy marina Puerto Banús (5 min). Wszelkiego rodzaju udogodnienia są w ręka: plaże i kluby plażowe, pola golfowe, legendarne luksusowe hotele, kluby nocne, butiki znanych projektantów, restauracje i bary, kluby tenisowe itp.

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty