+48 666 200 080
Mapa
Hvar, Splitsko-dalmatinska županija, Chorwacja

Elegancka willa w prestiżowej lokalizacji w mieści

Pow. działki 1050 m2 7 pokoi

Elegancka willa w prestiżowej lokalizacji w mieście Hvar

Położona w spokojnej okolicy, w prestiżowej zatoce niedaleko centrum miasta Hvar, willa Adriatic Oasis pozwala cieszyć się wyjątkową nadmorską atmosferą. Dominująca pozycja willi, prywatny dostęp do plaży i niezastąpiony widok na krystalicznie czysty Adriatyk i archipelag Hvar sprawiają, że ta nieruchomość jest jedną z najbardziej ekskluzywnych rezydencji wakacyjnych w tej okolicy.

Ta idylliczna posiadłość położona jest na działce o powierzchni 1050 metrów kwadratowych, w bezpośrednim sąsiedztwie jednych z najbardziej prestiżowych willi w tej części Morza Śródziemnego. Villa Adriatic Oasis oferuje przyjemność w inspirującym środowisku naturalnym wzbogaconym o autentyczne gatunki roślin, rozciągające się na prywatny taras nad wodą z bezpośrednim dostępem do lazurowego morza. Elegancka willa Adriatic Oasis została zbudowana w tradycyjnym stylu i zajmuje powierzchnię 250 metrów kwadratowych. Zaakcentowany śródziemnomorski charakter nieruchomości jest harmonijnie uzupełniony tradycyjnym wnętrzem, które zapewnia absolutny komfort pobytu z rozpoznawalnymi autentycznymi elementami. Nieruchomość jest podzielona na oddzielne mieszkania i ma przyłączoną tawernę i magazyn obok domu.

Tuż przy plaży znajduje się dom pomocniczy z kominkiem, urządzony jak mieszkanie, ale jest również idealny na letnie spotkania na świeżym powietrzu. Willa posiada również boję do cumowania łodzi oraz parking na trzy pojazdy. Atrakcyjne tereny na świeżym powietrzu zainspirują Cię do odkrywania typowego śródziemnomorskiego stylu życia i cieszenia się swobodnym stylem życia na jednej z najbardziej atrakcyjnych wysp Morza Śródziemnego. Wyspa Hvar jest dobrze skomunikowana z lądem przez cały rok i jest powszechnie uznawana za jedno z najpopularniejszych letnich destynacji w Europie. Wyspa jest chwalona za niebiańskie plaże otoczone bujnymi sosnami, znane dziedzictwo kulturowe i historyczne, doskonałą scenę gastronomiczną i mnóstwo opcji życia nocnego. Mimo, że jest to tylko dziesięć minut spacerem od centrum Hvaru i popularnych obiektów turystycznych i gastronomicznych, willa Adriatic Oasis jest dobrze ukrytą perełką dla tych, którzy szukają maksymalnej prywatności w intymnym, zapierającym dech w piersiach środowisku naturalnym.

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty