+48 666 200 080
Mapa
Marbella, Málaga, España, ul. Urb. Atalaya Río Verde, 42, 29660 Marbella, Málaga, España

Nowa villa Marbella

Rodzaj budynku Willa Pow. 825 m2 Pow. działki 152 m2 3 pokoi 2023 rok

Luksusowa Agencja nieruchomości Crystal House ma przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny kompleks mieszkalny. Nowa villa Marbella

LOKALIZACJA
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Vilas6 jest synonimem “TOPOWOEJ LOKALIZACJI”, w Marbelli, obok najbardziej ekskluzywnych usług, restauracji, plaż, klubów plażowych, pól golfowych, centrów handlowych, szkół, itp . Rozwój idealnego kompleksu rozpoczyna się od poszukiwania idealnej działki, aby go zrealizować. Vilas6 jest wspaniałym rezultatem tych poszukiwań, po których nastąpiła intensywna praca związana z  Projektem, wyborem najlepszych materiałów i ostateczną budową kompleksu.

BUDYNEK
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
4 piętra “Vilas” z prywatną windą.
– Całkowita powierzchnia – 825 m2 (673 m2 zbudowany plus 152 prywatny ogród i na zewnątrz).
– Podziemny parking dla 4 samochodów o łącznej wielkości 67 m2.
– Bezpośredni dostęp z prywatnego ogrodu każdego “Vila” do wspólnych ogrodów.
– Bezpośredni dostęp z parkingu podziemnego do prywatnej piwnicy “Vila”.
– Kino zewnętrzne i prywatny basen na solarium.
– Najnowocześniejsza architektura z wyjątkowym wykończeniem.
– “Centralny dziedziniec”, który wznosi się i otwiera ku niebu od parteru do ostatniego piętro, wypełniając “Vila” naturalnym światłem i świeżym powietrzem.

DZIEDZINIEC CENTRALNY
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Centralny dziedziniec każdej “Vili”, jest niewątpliwie główną osią, wszystko dzieje się wokół tej wyjątkowej przestrzeni, otwartej zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Przestrzeń “centralnego dziedzińca”, który łączy w sobie podwójną wysokość  sufit w salonie z oknami dziedzińca, zwiększając tym samym poczucie przestrzeni.  Ta prywatna przestrzeń staje się idealnym miejscem w “Vila”, gdzie można doświadczyć wrażeń na świeżym powietrzu  w najbardziej intensywnej prywatności.

PARTER
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Parter “Vila” zamienia się w otwartą przestrzeń o powierzchni ponad 228 m2, gdzie znajduje się “centralny  dziedziniec”, przedpokój, kuchnia, salon, jadalnia, taras i prywatny ogród. Niesamowity zewnętrzny hol wejściowy o powierzchni ponad 59 m2 daje dostęp przez drzwi wejściowe do  “Vila” do poziomu parteru. Ten parter jest w całości przeznaczony do życia i przyjemności, gdzie codzienne życie rozwija się w sposób relaksujący i prywatny. Taras łączy się z prywatnym ogrodem dając drogę do  jednej unikalnej przestrzeni o powierzchni ponad 133 m2 z bezpośrednim dostępem do wspólnych ogrodów i basenu.

PIERWSZE PIĘTRO
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Pierwsze piętro, o łącznej powierzchni ponad 160 m2, liczy się z 3 sypialniami en-suite, i cieszy się niesamowitym widokiem na centralny dziedziniec z różnych kątów. Wielki hol daje dostęp do głównej sypialni z jednej strony i do drugich sypialni.

GŁÓWNA SYPIALNIA
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Szczególną uwagę zwrócono na projekt głównej sypialni, która liczy niesamowite przestrzenie  wykończone najbardziej ekskluzywnymi, funkcjonalnymi i eleganckimi materiałami.  Główna łazienka i garderoba są doskonale zintegrowane z główną sypialnią, prywatnym tarasem i prywatnym tarasem głównym, o łącznej powierzchni ponad 78 m2.

GŁÓWNA GARDEROBA
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Przy projektowaniu mistrzowskiej garderoby nic nie pozostało kosztem przypadku, czego efektem jest m.in.  harmonijne i funkcjonalne piękno. W garderobie, o powierzchni około 20 m2, znajdują się składane szklane drzwi  wykończone brązem od podłogi do sufitu, połączone z drzwiami z laminowanego drewna metalizowanego. Wnętrze jest  w pełni wyposażone w akcesoria imitujące skórę lub tkaniny oraz oświetlenie LED.

POZOSTAŁE SYPIALNIE
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Każda z niesamowitych sypialni wtórnych liczy się z łazienką i ogromnymi dopasowanymi szafami. Te  sypialnie mają dostęp bezpośrednio do tarasu z spektakularnym widokiem. Sypialnie również mogą cieszyć się  widokami na centralny dziedziniec, otrzymując dodatkowe światło z ogromnych okien.

SOLARIUM
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Powierzchnia solarium wynosi ponad 100 m2 i staje się jednym z ulubionych miejsc w “Vila”, z  niesamowitym prywatnym basenem, aby cieszyć się kąpielą w najściślejszej prywatności z niezrównanymi widokami, a także niesamowitym ekranem kinowym, aby cieszyć się ulubionym filmem dzięki projektorowi i wbudowanym głośnikom.

PRYWATNA PIWNICA
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Podpiwniczenie domu o powierzchni ponad 74 m2 jest w pełni wykończone, w tym pomieszczenie wielofunkcyjne,  łazienka i maszynowo-pralnia. Każdy właściciel będzie mógł samodzielnie wykorzystać tę przestrzeń  zgodnie z ich potrzebami, będąc przedłużeniem samej “Vila”, z naturalnym światłem i wentylacją oraz  klimatyzację ciepłą i zimną. Z piwnicy domu jest bezpośredni dostęp do podziemnego wspólnego parkingu, z miejscem na 4 samochody

ROZKŁAD
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Zabudowana: 300,01 m2
Taras: 213,54 m2
Taras techniczny: 16,51 m2
Komunalna: 5,18 m2
Prywatna piwnica: 74,83 m2
Parking: 67,39 m2

Całkowita powierzchnia zabudowy: 677,46 m2
Powierzchnia ogrodu: 92,42 m2
Hol wejściowy: 61,63 m
RAZEM: 831,51 m2

UDOGODNIENIA
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
– Ogrzewanie podłogowe, Air Con ciepły i zimny.
– W pełni wyposażony inteligentny system domu.
– Wyposażony system dźwiękowy z wbudowanymi głośnikami.
– Wysokiej klasy urządzenia i w pełni wyposażona designerska kuchnia.
– Oświetlenie ledowe i szyny podświetlane.
– Podłoga do sufitu zmniejszyć profil aluminiowe okna przesuwne.
– Drzwi wewnętrzne o zwiększonej wysokości.
– Podwójna wysokość sufitu w salonie.
– W pełni spłukane wewnętrzne i zewnętrzne wielkoformatowe płytki porcelanowe.
– Pływające podłogi na tarasach.
– Podwójne szyby z kontrolą słoneczną.
– 67 m2 główna sypialnia / łazienka / garderoba.

Serdecznie zapraszam!

CRYSTAL HOUSE
LUKSUSOWA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI NIERUCHOMOŚCI ZAGRANICZNE HISZPANIA MARBELLA
NIERUCHOMOŚCI PREMIUM WARSZAWA
NOWA VILLA MARBELLA

Poznaj pozostałe oferty agenta

Odwiedź nasz kanał na YouTube i zapoznaj się z ofertami cudownych nieruchomości!

Hiszpania, España, Puerto de la Torre, Malaga, Málaga-Costa del Sol, Malaga, Andaluzja, 29191, Hiszpania, Urb. Atalaya Río Verde, 42, 29660 Marbella, Málaga, España
Ta oferta znajduje się w inwestycji Hiszpania, España, Puerto de la Torre, Malaga, Málaga-Costa del Sol, Malaga, Andaluzja, 29191, Hiszpania, Urb. Atalaya Río Verde, 42, 29660 Marbella, Málaga, España

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty