+48 666 200 080

Agencja nieruchomości Warszawa

Agencja nieruchomości CRYSTAL HOUSE S.A.  działa na rynku lokalnym – warszawskim – od 2007 roku.

 

Świadczymy specjalistyczne usługi w obrocie nieruchomościami w segmencie PREMIUM. W swojej ofercie posiadamy apartamenty, rezydencje, grunty inwestycyjne. Dodatkowo pośredniczymy w obrocie powierzchniami biurowymi, magazynowymi oraz handlowymi.

Wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, licencjonowanych pośredników i ich asystentów zapewnia fachową, kompleksową i rzeczową obsługę realizowanych transakcji.

Cele:

Oferujemy naszą wiedzę na każdym etapie planowanej inwestycji, pomagamy znaleźć nieruchomość lub lokal dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta.
Jesteśmy przygotowani, aby asystować Klientowi na każdym etapie nabycia i zbycia nieruchomości.

Misja:

Naszą ambicją jest kompleksowa i profesjonalna obsługa Klientów oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie poprzez oferowanie najbardziej luksusowych nieruchomości.

Aby osiągnąć ten cel oferujemy najwyższy poziom usług, wymagamy od pracowników profesjonalizmu, pracy zespołowej i perfekcji w działaniu.
Staramy się bezpiecznie i komfortowo przeprowadzić klienta przez całą procedurę kupna sprzedaży lub najmu, wynajmu nieruchomości.

Rynek działania:

Nieruchomości przez nas obsługiwane pochodzą przede wszystkim z Warszawy oraz okolic Konstancina Jeziorny, Izabelina, Komorowa, Magdalenki oraz Józefowa.

Dodatkowo pośredniczymy w zakupie przepięknych nieruchomości zagranicznych zlokalizowanych na południu Hiszpanii na półwyspie Costa Del Sol (Marbella, Estepona, Costa Blanca), Cote d’Azur (Cannes, Nicea, Monaco, VilleFranche, Cap Ferrat).
Rozwijamy naszą firmę o inne ciekawe kierunki świata, takie jak Anglia, Szwajcaria oraz USA (Miami, NY, LA).

Profil agencji:

Nasz profil działalności to nieruchomościami w segmencie PREMIUM: luksusowe rezydencje, apartamenty, domy oraz grunty inwestycyjne i lokale użytkowe. Dodatkowo pośredniczymy w obrocie powierzchniami biurowymi, magazynowymi oraz handlowymi.

Powierzając nam swoją nieruchomość lub zlecając znalezienie właściwej nieruchomości mają Państwo pewność, iż wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, licencjonowanych pośredników i ich asystentów zapewnia fachową, kompleksową i rzeczową obsługę realizowanych transakcji.

 

Założyciel firmy, Pan Dariusz Przewocki:

Rynkiem nieruchomości dóbr luksusowych zajmuję się już od kilku lat. Od samego początku swojej działalności w tej branży zajmowałem się drogimi i luksusowymi apartamentami oraz rezydencjami. Moim niezaprzeczalnym atutem w dziedzinie obrotu nieruchomości była częsta i owocna współpraca z obcokrajowcami.

Ponadto w tym czasie zajmowałem się również analizą rynku pierwotnego tj. analizą wszystkich rezydencji warszawskich oraz segmentów niższych – w zabudowie wielorodzinnej.

Podsumowując: kilkuletnie doświadczenie w branży nieruchomości – w segmencie PREMIUM, liczne kontakty wśród inwestorów, oraz predyspozycje osobowościowe pozwoliły na zbudowanie silnej, profesjonalnej Agencji Nieruchomości CRYSTAL HOUSE S.A., działającej właśnie w takim segmencie PREMIUM na rynku lokalnym warszawskim.

CRYSTAL HOUSE
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty