+48 666 200 080
Mapa
Brač, Splitsko-dalmatinska županija, Chorwacja

Pow. 750 m2 6 pokoi

EKSKLUZYWNA WILLA Z KAMIENIA PIERWSZY RZĘD DO MORZA

Villa Stone Palace znajduje się na wyspie Brač, w Supetarze, oficjalnym centrum wyspy i jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych w Chorwacji. Supetar jest wyspą najlepiej połączoną z lądem, a konkretnie ze Splitem, regularnymi codziennymi liniami promowymi. W sezonie letnim linia promowa Split-Supetar kursuje co godzinę lub dwie.

Villa Stone Palace znajduje się w zacisznej zatoce, w pierwszym rzędzie do morza, w otoczeniu lasu sosnowego, drzew oliwnych i innej autochtonicznej śródziemnomorskiej roślinności, zapewniając pełną prywatność na powierzchni ponad 2000 m2. Nieruchomość jest położona w środowisku, które zapewnia całkowite odosobnienie, ale jest też zaledwie kilka minut od centrum Supetaru, gdzie dostępne są wszystkie rozrywki i udogodnienia niezbędne do codziennego życia na wyspie.

Ta wspaniała willa reprezentuje tradycyjne śródziemnomorskie miejsce na wakacje i szczyci się prestiżową kamienną fasadą, typową dla chorwackich wysp. Powierzchnia zabudowy netto obiektu wynosi 705 m2 i jest rozłożona na dwóch kondygnacjach. Villa Stone Palace składa się z sześciu sypialni i sześciu łazienek. Każda sypialnia ma około 50 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej i posiada balkon, z którego roztacza się malowniczy widok na morze.

Zadbane tereny zewnętrzne obejmują basen, letnią kuchnię, kominek i dużo miejsca parkingowego. Część restauracyjna i kawiarnia oferują specjalny efekt i atmosferę dzięki szklanemu dachowi. W czasach, gdy dominuje nowoczesna architektura, obiekt ten jest jedną z rzadko dostępnych nieruchomości, które zostały zbudowane w oryginalnym kamiennym stylu i posiadają wszystkie cechy klasycznego budownictwa w regionie Dalmacji. Goście mogą również korzystać ze strefy fitness z sauną, a na życzenie i za dodatkową opłatą istnieje możliwość rezerwacji wielu usług dodatkowych (prywatny kucharz, masażystka, wypożyczalnia łodzi motorowych itp.)

Minimalna długość pobytu:

Przedsezon / Sezon : 5 dni
Poza sezonem / w połowie sezonu: 3 dni

Ceny obejmują:

W cenę wliczono usługę sprzątania oraz wybór serwowanego śniadania.

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty